Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hozzad milyen gyakran jarnak...

Hozzad milyen gyakran jarnak a csaladtagok,rokonok,baratok stb? Belefer ha majdnem mindennap jonne valaki?

Figyelt kérdés
2023. aug. 19. 00:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
98%
Nem fér bele.
2023. aug. 19. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
94%

Jaj dehogy! Barátok szökőévente kb, anyósék évente 2x a gyerekek szülinapján, anyám szomszéd, apám meg változó, néhány hét és kb 2naponta között változik h éppen milyenje van.

Isten őrizz hogy minden nap jöjjön valaki! A soha lenne a legjobb!

2023. aug. 19. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
93%

Szia,

A nagynéném aki nem velünk egy városban él havonta meglátogat, aki velünk egy városban él minden héten, a tesómmal (messze él) úgy alakítjuk havi kétszer megyünk mi havi kétszer jönnek ők,(van,hogy nem jön össze,de jobb lenne töbször találkozni) Nagyanyám 2 két utcányira lakik tőlünk majdnem minden nap itt van,vagy mi megyünk hozzá (imád dédizni) apám skóciában él,így csak félévente :( anya is sűrűn jár.

Mondjuk mi szeretjük egymást, és van rá igényünk.

Barátokkal meg mióta megvannak a gyerekek nem nagyon tartjuk fenn kapcsolatot.Szerintem sok mindentől függ,hogy milyen maga a családdal való kapcsolat,milyen a rokonaid személyisége, mennyire fáradszel a melóban, milyen a beosztás a munkahelyen stb....

2023. aug. 19. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
80%

Külföldön élünk, így az én családommal évi egy találkozás van. A férjem oldaláról úgy két hetente jönnek rokonok. Barátok itt nem igen vannak, inkább jó ismerősök.

Különösebben nem zavarna, ha naponta jönne valaki, bárki, bármikor szívesen van fogadva nálunk. Nem kell bejelentkezni a latogatashoz, bár érdemes, mert akkor sütök valamit

2023. aug. 19. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
98%
Hozzám szerencsére nem járnak rokonok. Voltak próbálkozások, de lekoptattam őket, azóta nem jönnek.
2023. aug. 19. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
83%

Nem jönne.


Volt rá példa, egyik kedves rokont állandóan odaette a fene, a második ilyennél megmondtam neki, hogy ha látni szeretném, SZÓLOK, tehát feleslegesen járkál át hozzám.


Ajtót sem nyitok, mert nekem nem fér bele, hogy határozottan megmondom, NEM, nem aktuális, aztán mégis "átugrik". Hát, akkor várakozzál csak a kapuban, majd megunod.

2023. aug. 19. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
96%

Míg Magyarországon éltünk sem jöhetett senki be a lakásunkba barátaimal minden nap vagy ahogy idönk volt találkoztunk. De nem a lakásomba.

Most külföldön élünk itt sem jöhet senki max tulajdonos de ő ír levelet melyik nap jön.

2023. aug. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
97%

Anyám hetente/két hetente jár, egy barátom járt még nálam 5 év alatt kétszer. Más családtag, barát nem járt nálam.

Én anyámhoz járok két hetente, az egyik mamámhoz havonta/két havonta.

Nem szeretném, ha naponta járna át hozzám bárki is.

2023. aug. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
88%
Nem átjáróház az én házam sem. Akkor jönnek, ha hívva vannak.
2023. aug. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
91%

Hozzánk nem "járnak", ha valaki el akar jönni, elötte telefonon megkérdezi, hogy van-e idöm, és csak akkor jön, ha nekem megfelel.

Másrészt mindenkinek megvan a saját élete, ezért nem mászkálunk a többiek nyakára fölölsegesen

2023. aug. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!