Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit találjak ki hogy ne...

Mit találjak ki hogy ne keljen saját nevemre előfizetést kötnöm?

Figyelt kérdés
Keresztapám megkért hogy egy előfizetéses kártyát intézzek a T-mobilnál nekik az én nevemre.Mert ők nem hozhatnak ki mert sok a tartozásuk ott már.Nincs semmi tartozásom előfizetésem a saját nevemen és nem is szeretnék.Nemhogy másnak.De nem tudok csak úgy nemet mondani úgyhogy valami ürügyet kéne kitalálnom.De nem tudom mit.Várom az ötleteket amik reálisak.Jelenleg napi bejelentésbe dolgozok..Oda meg az kevés ha jól tudom..Vagy nem tudom.
2023. szept. 25. 21:05
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
97%
Növessz tököt és tanulj meg végre nemet mondani. Ha nem megy,hazudj valamit. Pl hogy neked is van tartozásod.
2023. szept. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Senkit nem érdekel a bejelentésed. Max feltöltőset hoznék ki. Ha nem tetszik akkor nem lesz
2023. szept. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

De tudsz csak úgy nemet mondani. A kapcsolat ígyis, úgyis szar, ha már jatszmázni kell, ők meg kihasználnak.

Neked inkább a fejedben lévő "mit fognak gondolni" típusú önsorsrontó mondatok vannak.

2023. szept. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

"De nem tudok csak úgy nemet mondani úgyhogy valami ürügyet kéne kitalálnom."


Miért nem?

Mondd meg neki, hogy kétesek a pénzügyei, valószínűleg, ha te kötnél a saját nevedre előfizetést, azt te fizetheted, de ők azt a pénzt neked sosem adnák oda, így nem mész ebbe bele.

2023. szept. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
93%
Ha nem akarsz nyíltan nemet mondani, esetleg mondhatod azt, hogy a számlát összevonva kéne fizetned a sajátoddal, de neked erősen ki van számolva a havi kiadás és erre most nincs kereted és az sem megoldás, ha utólag megkapod tőlük.
2023. szept. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
97%
Jani bácsi, ne haragudjon, de nem kötök a saját nevemre előfizetést neked, mert nem szeretnék bonyodalmakat és tartozást. Ami a nevemen van, azért felelősséget vállalok, értetek nem tudom ezt megtenni, sajnálom.
2023. szept. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Miért kellene bármit kitalálnod?!


Akinek nincs pénze, az ne telefonálgasson.


Ha a tartozásaikat sem tudják fizetni, akkor az előfizetéses számláikat sem fogják tudni és a te nyakadba lesz varva az egész.


Inkább legyen 2 perc kellemetlenséged, amíg közlöd velük, hogy NEM, és nem kell magyarázkodnod, mintsem neked is tartozásod, mert borítékolható, hogy neked kell majd fizetned a számláikat!!

2023. szept. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
87%
jav: varrva
2023. szept. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
98%

Megmondod: neked az az elved, hogy pénzügyekben nincs rokonság, barátság. És akármit mondanak, ezt ismételd.

Hidd el, ha ezt a szabályt lefekteted, akkor a későbbiekben sem fognak ilyesmivel zaklatni. Ha viszont most belemész, mindig te leszel a balek.

2023. szept. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Az igazat: ne haragudjatok, de én ezt nem akarom, mert nem vállalok felelősséget mások pénzügyeiért. Mindenki vállaljon saját magáért.


Egyébként sem értem, hogy ha olyan sok a tartozásuk, minek akarják még növelni ?!

2023. szept. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!