Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Megbízható családfa-kutatók?

Megbízható családfa-kutatók?

Figyelt kérdés
Szeretnék családfát felállíttatni szakértőkkel, akik utánajárnának mindennek. Megbízható profikra van szükségem. Maximum 500.000 forintot adnék érte. Tudtok ajánlani valakiket?

2023. szept. 29. 15:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ennyiért nem igazán hiszem, hogy találsz számodra megfelelö embert.

DE! Akár te magad is végig tudod kutatni az öseidet, akár itt a neten kereszül is, és ingyen.

2023. szept. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Ha ennyi pénzt kéne érte adnom inkább nem érdekelne.

Miért ennyire fontos ez egyebken?

2023. szept. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

#2

Mindenkinek más a fontos. Van, aki prostituáltakra ver el ennyit egy pár hónap alatt.

2023. szept. 29. 17:06
 4/10 anonim ***** válasza:
27%
Nem rosszindulatból kérdeztem,hanem komolyan. :)
2023. szept. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#5

Ajánlást kérek.

2023. szept. 29. 17:50
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

2-4-es: pedig érdekes dolog, hogy az öseid honnan jöttek, rengeteg érdekes dolgot meg lehet tudni az ö életükröl is, meg az akkori életmódról is.

Persze ez általában nem tinikorban lesz érdekes, hanem inkább a középkorúak vagy idösebbek kezdenek érdeklödni, meg természetesen személyiségfüggö is.

De sokkal érdekesebb, meg informatívabb saját magának utána nézni, másrészt akkor biztosabb lehet abban, hogy nem csak keresnek valamennyire megfelelö nevet, ha valahol nehezebben lehet megtalálni a következö családtagot.

Én az összes ösömet megkerestem az 1700-as évekig - korábbról nincsenek adatok, elötte nem volt anyakönyvezés. Maga a kutatás is nagyon érdekes volt, mint egy rejtvény, igaz, hogy több év telt el, mire mindent megtaláltam, de nekem megéri.

2023. szept. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Aki tényleg komolyan foglalkozik vele az több hónapos munka lesz, és mellé ennél jóval több lesz a vége.
2023. szept. 30. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én magam csináltam a családomét az 1700-as évek elejéig.

Te milyen extrát vársz a családfakutatótól? Vagy csak azt, amit magad is megtalálnál familysearchön?

2023. szept. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
74%
Szia! Én tudok egy hàzaspàrt akik nagyon jòl tudjàk ezt csinàlni. Ha érdekel irjàl privàtban.
2023. okt. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
54%
Fele ennyiért rajzolok egyet, kérhetsz bele walesi bárdokat vagy kirányokat is felárért.. :)
nov. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!