Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Nem állt ki az unokatesóm...

Nem állt ki az unokatesóm mellettem, akkor miért én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés
Unokatesómnak két órája között van egy 3 órás szünete a főiskolán, és megbeszéltük, hogy egy közös barátnőnk, ő és két csoporttársa elmegyunk és beülünk valahova. Na hát el is mentünk öten. Szóba került a párkapcsolati téma, amit utálok, mert nem volt még párkapcsolatom és ez frusztrációt okoz nálam, meg mindenki ezzel jön. Mivel két embert is ismertem a társaságból (unokatesom és a közös barátnő), így nem mondhattam, hogy volt már párkapcsolatom (egyébként mindig ezt szoktam mondani, hogy volt egy régebben). Ekkor az unokatestvérem egyik csoporttarsa megkérdezte, hogy leszbikus vagyok-e, a poén kedvéért, amit én rohadtul nem vettem poénnak. Eléggé megölte ezzel a hangulatomat és egy két órával hamarabbi vonattal hazamentem szépen.
2023. okt. 14. 09:03
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
89%
Neharagudj de ki hibáztatott és miért?mivan?
2023. okt. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 A kérdező kommentje:
Túl hamar küldtem el. Nekem esett az unokatesóm, hogy miután elmentem, oda volt a hangulat, és elrontottam mindenki jókedvét, és miért nem bírtam volna ott maradni.
2023. okt. 14. 09:20
 3/46 anonim ***** válasza:
87%

Aha

Hàt szerintem nemjogos az unokatesód hisztije…

,viszont te letudtad volna kezelni viccesen de ha nem akkor nem

Ha nemtetszik a társaság akkor nem kötelező maradni

70-30

2023. okt. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
84%

Ez egy teljesen átlagos kérdés egy ilyen találkozón. Mondhattad volna pl., hogy nem, nem volt még kapcsolatom, a kölcsönös kémia nem volt meg közöttünk.

Nem tudjuk, hogy mentél el, előtte volt-e sértődött hallgatás vagy mondjuk pofavágás. Ettől függően vagy igaza volt unokatesódnak vagy nem.

2023. okt. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
71%

Nem egészen értem a problémádat.

Megkérdezték, van-e kapcsolatod, mondtad, hogy nincs.

Megkérdezték, hogy milyen az orientációd, erre megsértödtél.

Ezek szerint egyrészt erösen homofób vagy, másrészt nem mered magad felvállalni.

Normális reakció az lett volna, hogy közlöd, nem a lányok érdekelnek, csak eddig nem jött össze más, megfelelö valakivel.

Ehelyett hisztisen elrohantál, ami kb óvodás szint.


Utána meg csodálkozol, hogy az unokatestvéred megjegyezte, hogy nem volt rendben a viselkedésed, pedig volt igaza egyértelmüen.

2023. okt. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
91%
Egyszerű kérdés, ha nem akarsz igennel vagy nemmel válaszolni ellehet poénkodni a dolgot, vagy egy semleges válasszal témát váltani. Nem tudom, hogy ebből miért kell ekkora gondot csinálni
2023. okt. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
78%

Miért baj, ha megkérdezik, hogy leszbikus vagy-e? Nem egy rossz és undorító dolog melegnek lenni, legalábbis ha nem úgy gondolkodik valaki, mint egy homofób agyhalott. Talán indiszkrét a kérdés, de nem sértő.

Tőlem is kérdezték már százszor, pusztán kíváncsiságból, de kit érdekel? Válaszolok rá, és ennyi. Nem kell ebből nagyügyet csinálni

2023. okt. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
27%
Hibás nem vagy.
2023. okt. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 A kérdező kommentje:

9:55

Mondtam, hogy nem, de látszott rajtam, hogy nem esett jól a dolog. Ez kinek esne jól? Nem tudtam elpoénkodni, nem is szerettem volna. Utána már nem igazán szóltam senkihez se semmit, szépen elbúcsúztam mindenkitől és eljöttem.


10:27

hogy jön ide, hogy homofób vagyok, ráadásul "elég erősen"?

Nem azzal van a bajom, engem nem érdekel, hogy ki kihez vonzódik, nem zavar ha előttem csókolóznak meleg párok. Viszont neked az hogy esne, hogy sikertelen vagy, körülötted mindenki párkapcsolatban, a szülők, a rokonok, családi barátok, ismerősök folyton azzal jönnek, hogy "Mikor lesz már?", meg "Miért nincs még senkid?", és megkerdezik, hogy leszbikus vagy-e? Mert mindig ezzel jönnek. Ezért nem szeretem ezt a témát, és ha te is ott lettél volna, levetted volna, hogy nem velem, hanem rajtam röhögtek, ez úgy volt felvezetve, hogy én kerüljek megalázó helyzetbe, és a csaj az utána való pofavágása meg összenézése a másik lánnyal is ezt segítette elő. Meg nem is értem, hogy egyáltalán miért kell egy ilyet bekérdezni.


10:31

De ha egyszer nem vagyok az, és folyton ezt kérdezik, akkor egy idő után persze, hogy felmegy bennem a pumpa.

2023. okt. 14. 11:23
 10/46 A kérdező kommentje:
Azért baj, hogy megkérdezik, mert rohadt megalázó. Így is bajom van magammal és ezzel a helyzettel kapcsolatban, folyton kapom a megjegyzéseket, a beszólásokat. Lehet homofóbnak bélyegezni, csak mert nem szeretem, hogyha azt feltételezik rólam. Ezt olyan ember, aki nincs ilyen helyzetben, az sose fogja megérteni.
2023. okt. 14. 11:35
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!