Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mas is volt ugy hogy senkinek...

Mas is volt ugy hogy senkinek se eleg jo ? En mindenkinek meg teszek mindent ha ugyvan . Apam anyam tesom ferjem es megis en vagyok a hibas mindenbe ... Elegem van mar bele faradtam ha jo vagyok ha rossz mar unom az eletem szo szerint

Figyelt kérdés

#elégtelenség #Mindenbol #Mindenkibol
2022. okt. 15. 19:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell mindig mindent megtenni másoknak, mert kihasználják.
2022. okt. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom. Sokan vannak így.

A környezeted sosem fog változni, csakis te tudsz.

2022. okt. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
17%
Nem kell túlérzékenykedni. Lehet, hogy te vagy a hibás, de ha valaki szeret téged, akkor ezt a tényt is képes humorral kezelni. A szülők meg az a kategória, hogy nem tudnak megfelelően és jól nevelni, aztán a gyereket hibáztatják. De ezt is túl lehet élni.
2022. okt. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Magadnak felelj meg ez a léyneg.
2022. okt. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
27%
Azért ezek mögött gyakran van egy mártírkomplexus is.
2022. okt. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%
Konkrétabban? Ha nem a szüleiddel latok (remélhetőleg), akkor nem kell odamenni, házhozmenni a pofonért. Testvérrel ugyanez. Ha a férjed nem megfelelő hangnemet üt meg veled szemben, kikérni magadnak. Ha ez állandó, elválni.
2022. okt. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
95%
" En mindenkinek meg teszek mindent" Itt cseszed el. Látják hogy nem becsülöd magad, ezért semmibe néznek. Ne ugrálj senkinek aki csak elvesz de nem viszonozza.
2022. okt. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
84%
Cselédként viselkedsz, cselédként is bánnak veled, mit csodálkozol?
2022. okt. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

"En mindenkinek meg teszek mindent ... mar unom az eletem szo szerint"

Akkor mindenkinek mégsem teszel meg mindent. Saját magadnak például nem. Pedig te is ugyanolyan fontos vagy, mint mások!

Mivel már nagyon régóta elhanyagoltad saját magadat, most legyél te a legfontosabb egy ideig! Amíg vissza nem tér az életkedved.

2022. okt. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
43%
Mi a kérdés?
2022. okt. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!