Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Saját családom engem néz le ?...

Saját családom engem néz le ? Pedig én segítettem

Figyelt kérdés

Hová tegyem ezt a helyzetet ?

26 éves vagyok

Kint élek külföldön már 5 éve.

Szüleimmel nem nagyon beszélek hiába hivogatom anyukámat vagy írogatok sose ér rám! Mindig le.. art engem.:(

Kb 1 hónapja ahol dolgozok a cég mondta, hogy új embereket keresnek mondom én hülye miért ne szólnék Anyameknak meg a pasijának, hogy van felvétel elég jól fizetnek.

Mondtam nekik, nyugodtan hivatkozhatnak rám, akkor úgy kb mindennap beszéltünk, de nem arról, hogy én hogy vagyok?! Hanem csak a papír munka meg mi hogyan megy elmondtam nekik mindennap ugyanazt! Amit én mondom mégsem hallják

Én örültem, hogy kijönnek ide hozzam azt hittem azért látjuk egymást, azóta anyám meg a pasija úgy elvannak szállva maguktól… meg én tehetek róla, hogy ideiglenesen 1 hétre hotelbe kell lenniük ..

Hat ez nem egy Hilton hotel…

Meg viselkedjek a párjával a munka helyen rendesen! Én kb óránként hivogatom anyámat, minden rendben stb.. de úgy lenéz engem.. na hello én hülye vagyok mondta a párja hogy van egy bolt a meló helyről nem messze hat olyan nincs anyám azt mondja mondom de van itt elek 5 éve csak tudom, mi hogy merre van én hülye vagyok jaj majd vissza hivlak.. azóta is hív!

Annyira de annyira elszálltak maguktól, hogy ma azt mondtak nekem, hogy majd meglátom én Koppani fogok, mert anyámnak a pasija sokkal jobb a munkába :D mondom jolvan

Tényleg itt vagyunk kint segítek munkahelyen a párjának és ezt kapom?

Anyám nem is akar velem beszélni, ha beszélünk is megaláz engem

Hogyan kezeljem ezt a helyzetet?

Addig voltam jó míg érdek volt belőle.. mostmár arról van szó , hogy én nem is segítettem a munkába mert a pasija magától jött, jolvan mondom ha nem akartam volna segíteni nem ajánlottam volna fel!

Nem gondoltam , hogy ez lesz semmibe se vesznek meg nem ez nem jó az nem jó…

Sose dicséri meg a lányát, van egy fiú battyam az a mindene..


2023. okt. 23. 15:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén szólva én munkát sem intéztem volna neki ha ennyire leszar. Tudom, hogy számodra fontos lenne, hogy jó kapcsolat legyen köztetek de mint látod ez számára nem fontos. Sajnálom.

De hagyd a picsába, engedd el a füled mellett amit mondanak.

2023. okt. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Legközelebb tanulság elsz, hogy nem kell segíteni neki.
2023. okt. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%

Ha eggyel több IQ-d lenne, észrevehetted volna már réges rég, hogy anyádat nem hívogatnod kéne, hanem megszakítani vele a kapcsolatot. De te tényleg ostoba vagy és még magadra is hozod őket a pasijával, hátha kirúgnak miatta a munkahelyedről, ha balhézik. Nőjj fel és ne vedd fel többet neki a telefont. Ők nem a családod, hanem két köcs*g.

Ha meg mégsem próbálsz meg IQ-t növeszteni, akkor így maradsz örökre anyád kis csicskája. Gratulálok!

2023. okt. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%

Felnőtt vagy és eddig rengeteg bántást kaptál. De Te továbbra is házhozmész a lófütyiért. Segítesz anyádnak pedig nem kéne.


26 évesen lehetne annyi eszed ha bántanak akkor megszakítod a kapcsolatot és éled boldogan az életed.

2023. okt. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
40%

Ez a kérdés régebben volt már.

Kamu

2023. okt. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%
Miért lenne kamu? Mármint én is írtam ki kétszer kb ugyanazt a kérdést, a lényege legalábbis ugyanaz volt, mert bántotta a lelkemet és jó volt kiírnom ismeretleneknek, látni hogy mások hogy gondolkodnak róla.
2023. okt. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Így van koszonom szépen utolsó :)
2023. okt. 23. 19:43
 8/10 anonim ***** válasza:
70%

Segíts inkább nekem!:)

Melyik városról van szó?

2023. okt. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
72%
Mindig le.. art engem akkor miért kell foglalkozni vele? :D
2023. okt. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azóta mi történt?
márc. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!