Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pánikbetegek, titeket hogy...

Pánikbetegek, titeket hogy kezel a párotok vagy a családotok? Segítettek elindulni a gyógyulásban? Ki vette észre, hogy baj van?

Figyelt kérdés
Én érzem, hogy baj van. Páromnak mondtam is. (velünk él) De csak legyint, és rám pirít, hogy menjek dokihoz. Ha sírok, leszólnak, hogy már megint mi bajom van. Tavaly 2-3-szor éreztem, hogy valami nem oké, de elcsitult, nem elmúlt, csak nem volt okom amin idegeskedjem. Most újra előjött, és úgy érzem, inkább vagy viccesnek találnak olyankor, vagy mérgesek a "hisztim" miatt. Ha kérdik mi a baj, elmondom, és nemérdekli őket. Egyedül nem szoktam menni sehova, képtelen vagyok, de már itthon se tudok lenni, sok gond miatt. úgy érzem, ha kiállnának mellettem, sokkal könnyebb lenne, de így?! Barátaim nincsenek, csak a családom, de mintha már ők sem. Ti eltudtatok indulni egyedül? Félek, hogy talán a doki is semmiségnek gondolja. Amikor nagyon félek, vagy ideges leszek, akkor mintha egy hosszú csövön vennék levegőt (vagyis, mintha alig kapnék) zsibbad az arcom, nyakam, vállam, járkálok fel alá, és úgy érzem ledermedek. Sírni se merek, pedig tudnék.
2012. jún. 26. 09:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Tojnak rá, szutük ilyen betegség nincsen. Csak megjátszom magamat, de elnézik nekem :D
2012. jún. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én 15 éve küzdök a betegséggel.

ett csak gyógyszeresen lehet visszaszorítani, én Xanaxot szedek, főleg mikor rossz idők járnak.

Van más gyógyszer is, pl. Rivotril, és hoszabb távon, prozacot szokás fölírni, ami magában nem jó.

Mindezt a területileg illetékes ideggondozóban kell elintézni.

Ha a a barátod legyintget, hagy ott a pba, de gyorsan, mert az ilyen paraszt akkor is legyintget ha pl. infarktusod van.


Egyszerüen lépj ki abból a beteges légkörből, ami tudatlan családod jellemzője, és kérj ! segítséget, a pánikbetegség attakjai megelőzhetők, a depresszió gyógyítható.

Ha te nem lépsz, más nem fog helyetted!

2012. jún. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja és sokat segít egy sötét napszemüveg, 1-2 seduxen, ha el kell menned otthonról.
2012. jún. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!