Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Voltatok már olyan helyzetben...

Voltatok már olyan helyzetben hogy a családotok ellenezte a kapcsolatotokat? Mi lett a vége?

Figyelt kérdés

25 éves nő vagyok.

Nagyon összetartó családom van, imádjuk egymást.

Lassan 1 éve együtt vagyok valakivel, de titkolnom kell előttük mert egyszerűen nem képesek elfogadni őt. Pedig nincs vele semmi probléma, nagyon rendes és dolgos ember. Annyi kivetnivalójuk van vele, hogy szerintük nem elég művelt és tanult hozzám. Illetve nagyon gyerekként kezelnek mert én vagyok a legkisebb testvér, holott már 4 éve egyedül lakom.

Egyre nehezebb ez a titkolózás mindkettőnknek, tudom nem lett volna szabad hagynom hogy idáig fajuljon de annak idején a nővérem megfenyegetett, hogy nem láthatom a keresztlányomat ha továbbra is ezzel a férfivel maradok. Év elején szeretnénk összeköltözni, de rettegek hogy mi lesz belőle mert akkor már nem fogom tudni és nem is akarom titokban tartani a kapcsolatunkat. Nagyon szeretem ezt a férfit de a családomat is, és megszakad a szívem ha arra gondolok hogy választanom kéne közöttük. Volt már valaki hasonló helyzetben? Ha igen, mi lett a vége?

Szerintetek beletörődnének egy idő után?


2023. okt. 23. 23:58
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
93%

Szia! Szerintem nem fogsz tudni olyan embert hazavinni, aki szimpatikus lenne nekik. Valamibe mindig bele fognak kötni. Tudom nehéz, de ne foglalkozz vele. Főleg 25 évesen ne.


Szüleim egyik barátomat sem kedvelték soha. Férjemet addig szerették, míg meg nem sértődtek a szüleire. Most férjem is szar alak😃


Szeressétek egymást, az a lényeg. Ne háborúzz senkivel. Engedd el a beszólásokat, görcsösen se védd a párodat, ha akarja megvédi magát.

2023. okt. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
98%

"annak idején a nővérem megfenyegetett, hogy nem láthatom a keresztlányomat ha továbbra is ezzel a férfivel maradok"


na, pont zavarna, hogy egy ilyennek nem látom a kölykét...

2023. okt. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát úgy tűnik mégsem olyan összetartó és szeretet közeg van a családodban, mint gondolod...
2023. okt. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
18%
nekem elemzik nemtudom miért ahmed tök rendes minden gyerke után füzet gyerk tartást és csak 5 gyerk van 6 nötöl
2023. okt. 24. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

1-es köszi

2-es, tudom hogy durva megnyilvánulás volt részéről de attól még szeretem a kislányt.

3-as, lehet hogy így van csak nem akarom bevallani magamnak…

4-es nagyon vicces :D

2023. okt. 24. 00:56
 6/25 anonim ***** válasza:
98%

De mit takar az, hogy nem elég művelt? Ha valami utolsó prolival akarsz összejönni azt én sem támogatnám. Szakmunkás a csávó vagy mi a baj?

Mitől ennyire sznobok a szüleid? A nővérednek mit ártott ez a csávó, hogy ilyenekkel fenyeget? Ezek mindig ilyen nagyon egyoldalú kérdések amikre többnyire pontatlan válaszokat lehet adni.

2023. okt. 24. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
97%

Ezt vettem észre:

"Nagyon összetartó családom van, imádjuk egymást."

"a nővérem megfenyegetett, hogy nem láthatom a keresztlányomat ha továbbra is ezzel a férfivel maradok"

Minden bizonnyal az imádat nem kölcsönös a családtagok között, vagy hazugság.

Ez nem imádat.


De tanácsolni azt tanácsolnám, hogy továbbra se nagyon kösd az orrukra, hogy mi van a fiúval, mert meg fogják fúrni a kapcsolatot.

Hogyan költöztök össze?

Mert lehetséges, hogy te is le fogod rúgni magadról, ha neked van egy lakásod, és neki se lakása, se pénze, se hajlandósága megteremteni magának a lakhatását, és élősködni jön a családra...


Hogy a fiú esetleg alkalmatlan hosszú kapcsolatra neked, az nem érinti azt a jogodat, hogy vele lehess, és hogy a családod ne zsaroljon ezzel!!


De vigyázz ezzel a dologgal, bár még nem mondtad, hogyan költöznétek össze.

2023. okt. 24. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
94%

Meg ez is:

"de titkolnom kell előttük mert egyszerűen nem képesek elfogadni őt. (...) Annyi kivetnivalójuk van vele, hogy szerintük nem elég művelt és tanult hozzám. Illetve nagyon gyerekként kezelnek mert én vagyok a legkisebb testvér, holott már 4 éve egyedül lakom."


Tehát akkor azt hazudod nekik, hogy nem vagytok együtt, csak hogy ne bántsanak folyton?...

Mert akkor bántanak?

Ez szeretet?


És találkoztak már vele?

A többi családtagod van olyan tanult, mint te?

2023. okt. 24. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

“Illetve nagyon gyerekként kezelnek”

Ha nem akarod ezt, akkor viselkedj felnőttként. Van egy párod, akit vagy elfogadnak, vagy nem, te akkor is vele vagy. “Zsarold” meg őket. Ha téged szeretnek, akkor igenis fogadják el a választottadat!

2023. okt. 24. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
98%

Ez egy beteg és kontrollmániás közeg, nem összetartó és szeretetteljes, te jó ég...


Nőj fel, állj a talpadra, vállald fel a pasid, költözz el és menjél pszichológushoz.

2023. okt. 24. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!