Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerettetek már bele legjobb...

Szerettetek már bele legjobb barátotokba viszonzatlanul? Mit tettetek? Mi lett a vége? Hogyan alakult a kapcsolatotok?

Figyelt kérdés

2016. febr. 25. 21:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak akkor olvasd el ha nem hiszel a happy endekbe.



Ha talán érdekel a másik oldal. El tudod képzelni, hogy milyen szar amikor a legjobb barátod beléd szeret?! Mikor bevallja összedől benned egy világ. Hogy maradjunk ezek után barátok sőt legjobb barátok ha tudom hogy visszafogom utasítani és ezzel fájdalmat okozok neki? Hogyha megölelem vagy hozzádőlök ami régen teljes mértékben természetes volt, talán neki fájdalmat okoz. Hiszen nem akarod bántani a legjobb barátod. Aztán persze górcső alá veszed az érzelmeidet. Biztos nem szeretem, talán mégis szeretem, tudnám-e szeretni? Elbizonytalanodsz saját magadba. Közben romlik a kapcsolatotok, már nem tudsz mellette teljes mértékben önmagad lenni, figyelsz a szavaidra hogy meg ne bántsd. Neki is fáj, de nálad se épp rózsás a helyzet. 18/L

2016. febr. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

én beleszerettem a legjobb barátomba, akivel annak idején nagyon jól kijöttünk, de ő mással jött össze helyettem. eltávolodtunk egymástól, úgy 10 évig nem beszéltünk. ő férjhez ment és gyereke született. mikor újra felvettük a kapcsolatot, a barátságunk újra a régi, szinte ugyanott folytattuk a barátságot, mint előtte. a szerelem már részemről is elmúlt, de örülök, hogy visszakaptam a régi barátomat.

mint kiderült, neki egyáltalán nem volt olyan egyértelmű, hogy én szerelmes voltam annak idején. szóval nem mutattam ki elég egyértelműen. persze egyáltalán nem biztos, hogy azzal mentem volna bármire is. a férje két évig udvarolt neki, mire végül összejöttek.

2016. febr. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!