Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Távoli rokont akinek felesége...

Távoli rokont akinek felesége van és nagyon elfoglalt be jelöltem facebookon tegnap este 10 felé de még nem jelölt vissza, van rá esélyem, hogy vissza jelöl? Nagyobb családi találkozókon beszélgettünk is már, aranyos volt velem.

Figyelt kérdés
Még 1x a hátamat is megsimogatta, és jófej volt nagyon! Mosolygott rám, Nem vagyok belé szerelmes, csak szeretném ismerősnek, meg néha el szeretném hívni mondjuk meginni valamit ahol csak én meg ő van, és a rokonok és a feleség nem tud róla, hogy kettesben elmentünk beülni valahová. Kíváncsi vagyok hogyan viselkedne.

2023. nov. 2. 07:15
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
100%

Dehogynem vagy szerelmes.

Nagyon sajnálom viszont, hogy tele vagy traumákkal, és önértékelési problémáid vannak. Nyilván nem szerették jól, ezért te sem szereted magad. Ezért vágysz egy elérhetetlen dologra. Ha igaz a kérdés inkább oszichológusokat "jelölgess".

2023. nov. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
92%
Nem is értem mit kell itt aggodni a kérdezőnek. Rabold el az asszonyt azt mire hazaér a pasi várd otthon szexisen az ágyba. :)
2023. nov. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
94%

Latszik melyik sorról vagy, az a tipikus rámászó rüh, aki valósággal levakarhatatlan.

Lehet a rokon is jellemficamos es majd passzolni fogtok

2023. nov. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
100%

12

Lehet az asszony pillanatok alatt elbánna a kérdezővel, azt házi szolgává tenné. 😂😂😂

2023. nov. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
94%
Persze, h troll. Annak is gyengusz. Reggeli bemelegitesnek elment.
2023. nov. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
100%
Hátha válaszol neked hogy “teccő genya”
2023. nov. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
100%
Te beteg vagy! Rá akarsz mászni egy rokonra? Nincs elég kiéhezett férfi a világon?
2023. nov. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
100%

Ha van egy csepp esze válaszra sem méltat. Tapadós és ijesztő vagy.

TUDOD, hogy van felesége, mégis másznál rá, meg hívnád ide-oda.


Az a baj, hogy nem biztos, hogy troll vagy, mert az ilyen szintű beteges rajongás LÉTEZŐ dolog.

Sajnos, és az hozzád hasonló hülyéket nem viszik be sajnos kényszergyógykezelésre, ahová valók.

2023. nov. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem beteges rajongás ez pszichopátia, előre eltervelt ártani szándék
2023. nov. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
100%
És akkor nem értik, miért félek az emberektől... mennnyire para már, elmész egy családi összejövetelre, a rokonod meg elkezd mániákusan imádni. Ez az ijesztő, nem a horror filmek.
2023. nov. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!