Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit tegyek ha nem fizeti ki a...

Mit tegyek ha nem fizeti ki a nénikém a netflixet amit közösen fizetünk elvileg?

Figyelt kérdés

Kb 2 éve kitalálta hogy nekem úgy is van netflixem, és mi lenne ha megadnám neki a jelszót, váltanánk a legdrágább csomagra és közösen fizetnénk be mert úgy úgyis annyi lenne mint a sima előfizetés . Az én kártyámról megy minden, az első évben mindig utalta 2-3havonta a részét , azóta egy fillért sem utal, és minden random embernek megadja a jelszót, folyamatosan kapom az e-mailt hogy innen onnan be jelentkeznek, meg már az összes unokatesomnak is megadta..

Már többször Is próbáltam utalni rá hogy megemlítettem hogy milyen drága lett mostanában a Netflix, ő meg csak szépen bólogat mintha ő is fizetné,meg mondta hogy jaj ne is mondjam neki minden úgy megdrágult mostanában ..



2023. nov. 4. 21:10
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
98%
Válts csomagot, ha lehet a legkisebbre, hogy ne tudjon bejeletkezni.
2023. nov. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Változtass jelszót, és válts vissza egy neked megfelelő csomagra. Ebben mi a bonyolult?
2023. nov. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
97%
Megváltoztatnám a jelszót és nem adnám meg neki, mert úgysem fizet. Így mindenki előbb utóbb ki lesz téve a netflix fiókból. Ja, és ne hagyd magad, ha elkezd könyörögni, hogy de most már tényleg fizeti. Mondj határozott NEMET. Egyszer eljátszotta, többször is elfogja.
2023. nov. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
97%
Csináljunk mi ketten együtt egy új előfizetést és majd én fizetem a felét!
2023. nov. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
97%
Ja és akkor így rám hivatkozva megtagadhatod a jelszó átadását neki.
2023. nov. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Csak az a gond hogy nem akarom hogy konfliktus legyen ebből, szerintem megsértődne
2023. nov. 4. 21:19
 7/33 anonim ***** válasza:
98%
Akkor ez a szokasos. O le se szarja, hogy megbant teged, az nem baj? Hogy egy eve kihasznal es mindenki masnak megadja a jelszot, az nem baj? De ha megsertodne, az baj lenne. Hat akkor minden marad igy.
2023. nov. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Akkor megsértődik, vagy tényleg inkább fizetsz helyette?
2023. nov. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki egyenesen. Neked ez sok. Vagy fizet , vagy kirakod. Azon nem sèrtődhet meg , hogy nem győzöd egyedül fizetni
2023. nov. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
98%

"Csak az a gond hogy nem akarom hogy konfliktus legyen ebből, szerintem megsértődne"


És akkor mi van? Az nem sértő, hogy a te farkaddal veri a csalánt?

2023. nov. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!