Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ha évente találkozhatnál egy...

Ha évente találkozhatnál egy halottaddal,ezt megtennéd cserébe?

Figyelt kérdés
kikkel találkozol többet egy évben vagy még sűrűbben aki fontos neked? feláldoznád,hogy csak évente egy napot láthasd cserébe egy halottért? hány éves vagy,hány éve halt akit szerettél ? kit cserélnél el,hogy évente egyszer láthasd ,hány cseréd lenne? vagy ha nem miért nem?
nov. 27. 05:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Nem szeretnék több éves hullákkal találkozni.Aki meghalt ne járkáljon vissza,törődjön a saját dolgával.
nov. 27. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Te ilyeneken gondolkodsz?
nov. 27. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Nem. Az élõket kell megbecsülni amíg velünk vannak. És akkor a haláluk után nem kell majd merengeni azon, hogy mit mulasztottunk el velük.
nov. 27. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak én nem értem mit kéne cserébe tenni/feláldozni?
nov. 27. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

4#

Egy masik valakit akivel sokszor találkozol de csak egyszer talalkozhatnál azért hogy a halott szeretted is láthasd egy évbe egyszer

nov. 27. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem áldoznék fel.
nov. 27. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
94%

Nem szeretnék sohasem találkozni a hozzám közel álló elhunytakkal.


Ami elmúlt az elmúlt, nem szeretném az élet kerekét visszafordítani.

nov. 27. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ez hogy jött össze?
nov. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Most elképzeltem, hogy a 20 éve elhunyt édesanyám csontvázával beszélgetek egy kv mellett.


Na, csak annyira beteg, mint a kérdésed, pedig fantasy regényt írok, szóval tudok másik megoldást a halottakkal való társalgásra, de a realitás az ez :D

nov. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már a kérdés is beteg:(
nov. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!