Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » A keresztapám ittasságában...

A keresztapám ittasságában megütött az arcomon, de én megkegyelmeztem Neki. Jól tettem?

Figyelt kérdés
Beláttam, hogy ittas volt. De a családom ellenzi a döntést, Ti mit csináltatok volna a helyemben?

febr. 28. 19:02
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
75%

Ne viselkedj vele ugyanolyan közvetlenül mint eddig. Változtasd meg vele a kapcsolatodat. Ne legyen tabu a téma. Ha úgy érzed van kinek elmondanod a családból, mondd el. Ne érezze, hogy mellé állsz azzal, hogy nem szólsz és így nem kell számolnia a jogos következményekkel, a többiek véleményével.


Ha tehetném, ezt tettem volna én is korábban. Ezzel a saját értékedet véded meg és tanítod magadat is a hasonló helyzetekhez.

febr. 29. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
74%
Én kiütöttem volna. Nem szabad engedni az embereknek, hogy elkurvuljanak. Nem vezet semmi jóra.
febr. 29. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
25%
Egy nagyszájú,hormonokkal teli 15 éves vagy aki felbaszta agyilag a 40körüli keresztapját??Nyilván te vagy a legütősebb 15 éves,de meséld már el az egész storyt.
febr. 29. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
40%

Nemtudom itt az okát kellene tudni, hogy miért kaptad

Általában nem szoktak visszaütni mert ugye szülő néha nyakonvágja a gyerekét annak oka van és ugye régen a testi fenyítés áltlános bevett dolog volt

(de ez idővel enyhült az elején még kukoricacsutkán a sarokban térdeltették le a gyereket vagy bőrszíjjal verték el a seggüket ez például egy gyakori bevett büntetési forma volt a századforduló elején közepén utána ez már csak egy két pofonig vagy nyakon vágágig enyhült legvégsőbb esetben)

De hallani kirívó eseteket is amikor ököllel ütött az apa a fiára vagy súlyosan és brutálisan elverték a gyereket aminek ugye sok értelme nincs

Itt ez helyzetfüggő ki miért kapott a saját apjától és annak foka, hogy mekkora milyen jellegű fizikális fenyítést kapott

febr. 29. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Megmondanám azért neki, hogy ezt még elnézted neki, de a második alkalomnak következményei lesznek.
febr. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Milyen kegyelem? Milyen döntés? Nem ütöttél vissza, na bumm. Kinek tört össze a lelkivilága?
febr. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Megkegyelmeztél neki? Tehát nem ölted meg... :D Bocs, ezen nagyon nevetek.
febr. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Szervizmérnök úr ***** válasza:
Én N. Katalinnak akartam megkegyelmezni. Jól tettem, de nem érdekelt senkit.
febr. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!