Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha köztársasági elnök lennél,...

Ha köztársasági elnök lennél, te is megkegyelmeztél volna a pedofil ügyben elítélt bűnözőnek?

Figyelt kérdés

febr. 4. 13:27
A kérdező szavazást indított:
Igen. Novák Katalin jól csinálta. Fideszes vagyok.
Nem. Nováknak le kellene mondania. Fideszes vagyok.
Nem ez egy politikai oldaltól független rossz döntés volt. Le kéne mondania az elnök asszonynak.
Természetesen nem! Ellenzéki vagyok.
52 szavazat
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
19%
Kősztársasáki asuom y JÓL TETE! A kegy elem a lek nemeseb! dolog
febr. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
95%

Csak egy fideszes olyan gerinctelen hogy egy pedofilt menteget miközben gyerekvédelemmel hazudozva kampányol.


Bárki lenne a köztársasági elnök, már az ötlet felmerülése miatt is le kéne mondania nem hogy a végrehajtása után.

febr. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
90%
Abszurdisztán, ahol nem lehet leírni egy cikkben, hogy meleg pároknál jobb helye van a gyereknek, mint nevelőotthonban, de egy pedofil bűntényeket eltusoló gyerekpszichológus kegyelmet kap és praktizálhat tovább.
febr. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
0%
Pedig jól tete. “A bün ugyanis a tillalomal kap ta vonzo erejét, ezel tév utra vezetet és meg ölt."
febr. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 hypno ***** válasza:
95%

Az hogy megkegyelmezett az csak egy dolog.

De hogy közel egy évet sunnyogtak rajta mint Kaletán, az kifejezetten aljas dolog.

febr. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
95%

Gyomorforgató döntés, minimális lelkiismerete és felelősségvállalása lenne, akkor lemondana.

Sokatmondó, hogy nem is volt ez nyilvános egy éve, hogy ez az ember kegyeknet kap. Nem kéne nyilvánosnak lennie ezeknek a kegyelem kihirdetéseknek? Ők is érezték, hogy ez morálisan bűzlik, mert csendben csinálták, csak lebukással derült fény erre.

febr. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
96%
Undorító férgek. Ez az ember lelkileg öngyilkosságba kényszerített egy gyermeket, és fementik!! És pszchiologus….. hova jutottunk
febr. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
4%

Bezzeg arról nem beszéltetek ennyit ami Bidennel történt:


[link]


Biden fia laptopján találtak pár pedo dolgot és fia úgy hivja Bident, hogy „Pedo Peter”


Meghogy libsi főhadiszálláson Kanada mennyi pedot engedtek szabadon, de ti telekültölitek a netet egy eset miatt, aki ráadásul nem is volt Pedo!!


[link]


"Az elmúlt két évben 1 554 szexuális bűnöző kért kegyelmet a Nemzeti Feltételes Szabadlábra Helyezési Bizottságtól; Közülük csak 41-et utasítottak el, így 1 513-nak nyoma sincs büntetett előéletű"



De sivalkodjatok még pár hónapig a kutyacsonton!


Más nektek úgyse jut 2010 óta és szerencsére nem fog!

febr. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
1%
A 3, szavazási lehetőség felesleges, az pedig hiányzik, hogy "jól tette, ellenzéki vagyok".
febr. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
0%
Hát ez az. Én is ezért nem tudok szavazni. Nem vagyok fideszes de nem tartom bűnnek a pedofíliát.
febr. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!