Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit tehetek ez ellen és ezzel...

Mit tehetek ez ellen és ezzel szemben?

Figyelt kérdés

A rokonság állandóan a p*námban turkál. “Mikor szülsz?! “Mikor lesz már gyerek?” Kifutsz az időből! “ Borzasztó! Mintha csak erre lennék jó. Mintha csak egy gazdatest lennèk. Egyèbkènt is k*rvára senkinek semmi köze hozzá. Nem is èrtem, hogy mernek ebbe beleavatkozni. Jó, hogy nem màr majd a d*gàst is megmutatjàk, mert szerintük nem vagyunk kèpesek gyereket csinàlni.

Mièrt csinàljàk ezt a nőkkel?! Ez annyira dühítő. De még dühítőbb, hogy alapjáraton bennem volt a szándék a jövőben úgy éreztem, de aztán mióta folyton a pofámba tolják erőszakosan, azóta teljesen kiábrándultam és taszít az egész gyerekvállalás, köszönhető ez leginkább a gyökér anyósnak első helyen.



ápr. 5. 00:36
 1/8 anonim ***** válasza:
22%

Anyukám, te biztosan egy belevaló kis csaj vagy. Megkérdezhetem az életkorodat?


Tudod az őseid, és rokonaid biztosan régimódiak, egy időben szinte minden szülő, és nagyszülő unszolta a fiát, vagy lányát, hogy... "mikor lesz végre unoka?" Persze nem lehet erőltetni, de egy idő után újra szeretnék hallani a gyermek zsivajt a házban, és ki ne szeretne nagyszülő lenni, ha már a saját gyermekei felnőttek, és kirepültek a házból, de nah.. Tulajdonképpen egy szép napon lehet te is szeretnél majd unokákat, ha lesznek gyermekeid, és felnőnek. Gondolj bele, létrehoztak, hogy a család ne haljon ki, és fenn maradjon, és azt várják tőled, hogy szülj gyermeket, és legyen aki tovább viszi a vérvonalat. De ők nem gondolnak bele, hogy te mit is akarsz pontosan. Nem bántás, vagy zaklatásként teszik, de még csak észre sem veszik magukat. Te pedig rögtön azt érzed, hogy rád akarják erőszakolni a dolgot akaratod ellenére, de tévedsz. Nem, ők nem is tudják, hogy ezzel csak kikészítenek idegileg, és abban a tudatban vannak, hogy beadod a derekad, és lesz egy unoka.


A megoldás, hogy nyugodt körülmények között beszélsz velük, hogy még nem állsz készen egy gyermekre, és szépen megkéred őket, hogy egy jó darabig hagyjanak ezzel békibe, és talán megfogják érteni a dolgot. Ha mégse, akkor meg ne figyelj oda rájuk, mert ők sem figyelnek arra, amit mondasz. Mást nem tehetsz, de mindig az őszinte beszélgetés a megoldás. Mond meg, hogy majd lesz gyermek ha készen állsz, és úgy gondolod, hogy jöhet az a baba.

ápr. 5. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Probaljatok elkerulni vagy nem foglalkozni a paroddal az ilyen dolgokkal.Esetleg paroddal beszelj hogy beszeljen az anyosaval hogy ne mondjon ilyeneket.Vagy mondjatok meg a csaladtagoknak hogy semmi kozuk hozza ez csak a ti dolgotok hogy eldontsetek hogy szeretnetek gyereket.
ápr. 5. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

Simán vissza kell válaszolni, hogy köszönöd szépen az érdeklődést, hetente ötször d*gtok, de majd a jövőben jobban odafigyelsz rá, hogy a picifia gyakrabban élvezzen beléd.


Garantáltan lesokkolod vele a mamát, többet nem turkál a méhedben. :D

ápr. 5. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem is sokkolni kell az anyóst, lehetőleg valami társas összejövetel alkalmával, hogy szégyellje magát. Az ilyenek a szégyentől fosnak a legjobban, használd ki!
ápr. 5. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Hű, de hálás vagyok a családomért, hogy ebbe soha nem szóltak bele. Enélkül is volt elég hátrányom abból, hogy nincs gyerekem. Nem tudom, hogyan lehet ezt családon belül kulturáltan leállítani.
ápr. 5. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%
Esetleg párodnak említetted már ezt? Mert elsősorban neki kellene helyreraknia a kedves családját. De fontos, hogy határozottan kiálljatok magatokért, mert az ilyen emberek maguktól sosem fogják észrevenni, hogy mennyire gáz, amit csinálnak.
ápr. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
88%

Én megmondtam a harmadik ilyen után, hogy köszi, iszonyú jókat szexelünk, de jobban szeretem a végén inkább lenyelni a spermiumot, mint magamba engedni... :D


Többé nem kérdeztek rá a gyerek-témára.

ápr. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
88%
Rá kell kérdezni az ő kényes pontjukra, pl: te hány évesen kezdtél banyásodni? Milyenek a hőhullámok? Egyébként velem is ez volt, örökké kérdezgették, nyíltan megmondtam, hogy meddő vagyok, lombik nem játszik, mert ott elpusztul az összes be nem ültetett kis embrió, ezt lelkileg nem tudom elviselni stb. Egy ideig kicsit sajnálkoztak rajta, azóta békén hagynak a témával.
ápr. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!