Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit tehetek ez ellen?

Mit tehetek ez ellen?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy kicsit kövérkés vagyok, és anyukám testvére és annak kisebb családi köre ( ő, a férje + az unokatestvérem )mindig megjegyzik, hogy fogynom kéne. Az anyuka meg az unokatestvérem a hátam mögött, a férje meg előttem, de nem a "csak segíteni akarok" módon.Nyáron anyukám testvére és az unokatestvérem nagyjából nálunk laktak, mi etettük őket, és elvittük őket nyaralni is.Az apa azért nem jött, mert nem bírja az italt, de szereti. Az unokatestvérem nem tudja, hogy milyen érzés, mert ő egy betegesen sovány idegesítő gyerek, amikor nem vehetsz fel olyan ruhát, amilyet akarsz, mert a csinosabb lányoknak ígyis-úgyis jobban fog állni, hogy megbámulnak a strandon... Engem ez a dolog régóta bánt,de sajnos nem nagyon tehetek ellene semmit. Anyukám nem hagyja, hogy egyszer megmondjam a magamét az egész pereputtynak, hogy szálljanak le rólam. Mit tehetek ez ellen?

#unokatestvér #durva megjegyzések
2015. nov. 23. 16:20
 1/4 A kérdező kommentje:
Megjegyzem, hogy én is, és az unokatestvérem is lányok vagyunk.
2015. nov. 23. 16:23
 2/4 acelsziv ***** válasza:
És anyád mit szól mindehhez? Mellesleg találj ki valami frappáns választ és szereld le őket. Pl: Legalább nekem nem zörögnek a csontjaim séta közben.
2015. nov. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
mozogni, zöldségeket enni,
2015. nov. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
2# Köszi, de akkor amikor visszaszólok, mint a kis 5 éves ovis, úgy fut az anyjához, hogy milyen "mélyen" megbántottam. 3# Próbálkozom ezzel, de a nagyszüleim folyton beleszakítanak valahogy a folyamatba, merthogy az idejükben nem fogyózott senki, és akkor ők ezzel maradtak.
2015. nov. 24. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!