Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit reagáljak ha ezt írta...

Mit reagáljak ha ezt írta nekem a bátyám barátnője?

Figyelt kérdés

A bátyám barátnőjének van egy 15 éves lánya, aki meglátta, hogy egy kis rész kilátszik a tetoválásomból, és kèrdezte, hogy milyen tetoválásom van, mutassam meg neki. Én megmutattam, mivel kérdezte így elmondtam, hogy honnan származik az idézet és mit jelent, hány éves voltam amikor csináltattam stb.

Aztán másnap az anyja írta nekem, hogy minek mutogatom a tetoválásom a gyereknek, tegnap óta azzal nyaggatja, hogy ő is ilyet szeretne és engedje meg neki,hogy megcsináltassa vagy majd megcsináltatja sunyiba. És hogy miylen felelőtlen vagyok, hogy ilyesmire biztatok egy gyereket.

Pedig csak azért mutattam meg mert ő kérte, és egy szóval sem biztattam, hogy neki is legyen tetoválása. De az anyja már előre eldöntötte, hogy igen. Hogy lehetne ezt normálisan megbeszélni?


máj. 1. 10:46
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
95%
Semmit ne reagálj. Ha valakivel bajom van, személyesen beszélek vele, nem írásban. De ő ezt nem merte. Nem kell védekezned, neki se a vitanyitás volt a célja, csak hogy jól odamondjon neked.
máj. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
24%
Első kanyarban én is azt írnám amit itt leírt mindenki,engedd el DE mivel lehet hogy ez komolyabb kapcsolata lesz a tesódnak azt mondanám a nőnek hogy majd beszélsz a lányával és tényleg el is mondhatod neki hogy várjon vele aztán ha nem vár vele megcsináltatja hát bumm így járt
máj. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
16%
A 15 éves kiscsaj normálisabb, mint az anyja. Vele legalább lehet szót.
máj. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
18%
Tetoválás akkor volt menő mikor csak az igazán kemény férfiaknak volt (fegyveres szerv tagjai, kidobók, focihuligánok, maffiózók stb). Azzal hogy már minden hétköznapi ipse varratja magát, oda is lett a sava borsa. Ezt azért írom hogy ezzel érdemes lebeszélni a lányt persze ha túllépünk azon hogy "de én akkor is egyedi vagyok"
máj. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Én nő vagyok, nem ipse🤭
máj. 1. 19:14
 16/18 anonim ***** válasza:
84%

Semmit. Én anyám is ilyen volt, 21 évesen elmentem, azóta nem beszélek vele :D

Okkal. Idióta pi..a az ilyen. Ahelyett, hogy leülne megbeszélni a gyerekkel, ordít vele meg mindenkivel.

máj. 2. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Majd ha lehiggadt, mondd el neki, amit itt leírtál. Megtetszett a lányának, most te ehhez mit szólhatsz: neked is tetszik, azért csináltattad.

Hogy a kislány csináltat-e, azt beszéljék meg egymással.

máj. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Ez a gyenge szülő hárítása, aki képtelen megbeszélni a gyerekével, hogy mikor legyen tetoválása, inkább téged vegzál.
máj. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!