Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Tudnátok valamilyen ötletet adni?

Baranka kérdése:

Tudnátok valamilyen ötletet adni?

Figyelt kérdés
Két sógornőm hazajött Angliából a lányom szülinapjára. Nem tudom milyen ajándékot adjak/adjunk nekik. A fiatalabbik sógornőm nagy túró rudi fan így azt biztos fog kapni. De mit illetve miket kapjanak ha már ennyit utaztak miattunk! Tudnátok valamilyen jó ötletet adni? Köszönöm!

2012. júl. 6. 08:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, szerintem nem kell különösebb ajándék, elvégre a lányodnak lesz szülinapja, nem nekik. Persze, aranyos, hogy hazajönnek, de ne vidd túlzásba. Ellátod őket, bevásárolsz minden jót, együtt vagytok, stb. sztem ez elég. A túrórudi mondjuk jó öltet. Vegyél a másiknak is azt, amit szeret.
2012. júl. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, mi amikor hazamegyünk ilyen családi eseményekre, általában mi viszünk valamit a többieknek. Kapni olyat szoktunk, ami kint nincs, vagy nagyon drága, pl. paprika, magyar bor, de ezekről tudják, hogy hiánycikk a lelkünknek. :)
2012. júl. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!