Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » S. O. S Szemcsis csaj és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S Szemcsis csaj és a csók:S többi lent. Valaki valamilyen ötletet tudna adni?

Figyelt kérdés
Nah szóval én egy szemüveges lány vok s 14 éves... 2 hete együtt vagyok a barátommal s próbálkoztunk már a csókkal 1x de a szemcsim miatt elég cikisen nem lett semmise belőle... most csak szájrapuszi van de néha még azse sikerül :// valaki adjon tippet mit csináljak:(( szeretem a barátomat és nem akarom hogy ez legyen a kapcsolatunk veszve és ugygondolom ha más szemüveges csaj is megtudja oldani akkor énis csak azt nemtudom hogy hogy:( csak értelmes válaszokat kérlek!://
2011. máj. 3. 19:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

túlreagálod. szemüvegben is ugyan úgy lehet smárolni, csókolózni stb.

amúgy kontaktlencse?

2011. máj. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Arra a kis időre vedd le a szemcsid :)

De nem értem,hogy mi köze egymáshoz a 2nek ._.

2011. máj. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Ha máshogy nem megy akkor vedd le addig a szemüveget.
2011. máj. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Faun válasza:
100%
Nem a szemüveggel van baj, hanem az életkorral... De már nem kell sok, hogy szemüveggel vagy a nélkül, de összejöjjön a dolog! :D
2011. máj. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
ez csak akkor a gond, hogy ha mindketten szemüvegesek vagytok, mert akkor tényleg zavaró, de ha csak te akkor nem értem, én is szemüveges vagyok, igaz fiú, de minden megy a barátnőmmel... :) de a legegyszerűbb ha leveszed...
2011. máj. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 szamóca. ***** válasza:
100%

nem tudom, nekem sikerült úgy is hogy mindkettőnkön óriásnapszemüveg volt.:D

el sem tudom képzelnih oyg nem sikerülhet. vedd le a szemüveged, v. kontaktlencse.

2011. máj. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszolóknak mellesleg ő az első barátom s lehet még korai a dolog?://
2011. máj. 3. 19:25
 8/19 anonim ***** válasza:

sztem nem korai. éppen ideális. :) ne hallgass a kortársaidra, akinek a fele már nem szűz. ez lenne a normális ahogy te csinálod :)

egyszerűen csak félsz h milyen lesz, de ne parázz ;)

2011. máj. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:

Nem hinném, hogy korai 14 évesen a párkapcsolat, csak ésszel, és tudni kell, meddig menjetek el.

Egyébként próbáld kicsit oldalra hajtani a fejed, a csók is kellemesebb, és a szemüveg sem zavar be :)

Tapasztalat :)

2011. máj. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
nem is az hogy félek...persze igen ez lenne az első:S de már 1x majdnem megvolt s a szemcsim miatt nem lett semmi:// és azota teljesen elvesztettem az önbizalmam ezzel kapcsolatban:(
2011. máj. 3. 19:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!