Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Most mit tegyek? (lent részlet...

Most mit tegyek? (lent részletezve)

Figyelt kérdés

18 éves fiú vagyok,és pár nappal ezelött olyan dolog történt amire soha nem számítottam volna.Az unokatesóm (aki természetesen lány,16 múlt) szerelmet valott nekem.....már elötte és sejtettem hogy akar valamit,mert sokszor voltak fúrcsa megjegyzései,de mégis...most mit tegyek??

Én természetesen nem szeretem,mármint nem szerelemből,mert az unokatesóm,nem akarom megbántani se,de,közölnöm kell vele hogy ez igy nem lenne helyes....ti mit javasoltok??,



2012. aug. 1. 17:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy írtad:

"Zsófika, nem akarlak megbántani, de közölnöm kell veled, hogy ez így nem helyes."

2012. aug. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Rokonok vagytok basszus, kerüld el messzire. Nem tudja, hogy ez vérfertőzés??
2012. aug. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mond neki hogy nem akarsz felnőtt korodban fogyatékos gyerekeket nevelni ezért inkább mellőznéd a vérfertőzést
2012. aug. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Beszélj a szüleivel.

Lehet hogy ez elsőre kellemetlenül hangzik de így tudod magadat tisztázni ha ő rosszul reagálná le az elutasításodat

Hidd el ők is értékelni fogják az őszinteségedet, és biztosan ismerik a lányukat, tehát neked fognak igazat adni.

Természetesen kezeld szűk kőrben a dolgot, végül is rokonaid.

Még mindig jobb ezt melegében tisztázni mint egy életen át félreértéseknek és bizonytalan családi susmusoknak helyet adni.

Sok szerencsét, drukkolok neked.

2012. aug. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!