Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kicsit reszletezve lent....

Kicsit reszletezve lent. Megijedtem. Megneznetek?

Figyelt kérdés
Az elobb vtam wc-n es amikor megtoroltem magam,akkor egy kicsit,de szemmel lathatoan veres volt a wc papir. Semmi "nyalkas,nyulos ize nem volt" ugyhogy nem tudom de sztem nem a nyakdugo. Viszont erzekeny is tnap ota,olyan mintha sebes lenne,de hat nem latok magam ala. Meg hat mitol lenne sebes? Szorulasom volt ma,nagyon erolkodnom kellett h "osszejojjon" de 100% hogy nem a fenekem felol jott az a kis ver. Babuval nem lehet baj ugye?
2012. júl. 16. 17:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Hány hetes vagy?
2012. júl. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
huh.. nőgyógyász kellene! amíg nem erősödik a vérzés, nincs okod annyira aggódni, de jobb utánajárni.
2012. júl. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
valószínű a vége felé,mivel a nyákdugó lehet hogy távozott.
2012. júl. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát így látatlanban nehéz...Vérzés bármitől lehet. Nekem megpattant egy hajszalér, más okot nem tudott mondani a doki, mert a babával és odabent minden oké volt. Jobb félni, mint megijedni alapon menj el dokihoz, ha lehet még ma!
2012. júl. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia! Ha nincsenek fájásaid, illetve rendszeresen érzed a magzatmozgást, nem lesz erősebb a vérzés, akkor szerintem nem kell aggódnod! Ha gondolod vegyél kézhez egy tükröt és azzal meg tudod nézni, hogy van-e odalent változás. Nekem időnként előfordul, hogy bereped a bőr egy nagyon picit, lehet, hogy veled is ez történt.
2012. júl. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
36 hetes vagyok.
2012. júl. 16. 17:44
 7/9 anonim ***** válasza:
Jaaah, akkor elég tényleg ha figyeled a magzatmozgásokat. Ha mozog, nagy baj nincs . Azt hittem ilyen 10-12 hetes vagy, de a nyákdugón én is átsiklottam....
2012. júl. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Lehet h a bör repedhetett be igen,mert olyan szaraz erzesuen faj es a ver sem az az igazi voros ver volt. Megijedtem nagyon,babucim mozog,megnyugtat engem. Koszonom a valaszokat.
2012. júl. 16. 17:47
 9/9 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy ilyen tájban ha tágul kicsit a méhszáj, lazul a zárás, és a nyákdugóból jönnek ki darabok.

Szerintem ez lehetett.

2012. júl. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!