Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Nem fura, hogy a barátom...

Nem fura, hogy a barátom ilyen sok időt tölt a "sógornőjével"?

Figyelt kérdés
Igazából nem is a sógornője. A bátyjának volt a barátnője, amikor ő meghalt. Ennek kb. 10 éve. Még fiatalok voltak, 20as éveik elején jártak mind a hárman. A bátyja meghalt egy autóbalesetben, de a barátnője a mai napig jelen van a család életében, pedig nem voltak házasok, gyerekek sem volt. Ma is inkább elment neki segíteni, pedig úgy volt hogy találkozunk. De nem egyszeri eset ez. Ha valami baja van a csajnak mindig megy, segít. A megbeszéltek pedig el vannak felejtve

2012. nov. 23. 19:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
56%

Én semmi kivetnivalót nem látok benne hogy szerencsétlen "csaj" a család életében maradjon ha már egyszer elvesztette a párját.

Talán a barátodnak fontos volt a testvére, s ezzel együtt annak "csaja".

Miért ne segíthetne neki? Gondolom a nő azóta is egyedül tengődik ha segítségre van szüksége, inkább örülnél neki hogy ilyen rendes pasit fogtál ki.


Ha egy egyszerű találkozás elmaradásától így ki vagy akadva, hát hajjaj... készülj fel hogy van rosszabb is egy kapcsolatban :)

2012. nov. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kikészülve, de azért zavar, hogy egy idegennek elmegy, amikor már megbeszéltünk valamit. A csaj is hívhatna mást is, van két bátyja is. Volt már pasija is azóta, akkor annyira nem találkoztak, bár akkor is tartotta a kapcsolatot a családdal. Most hogy egyedül van, és segítség kell, meg a páromat hívja.
2012. nov. 23. 19:30
 3/18 anonim ***** válasza:
66%
Nem idegen..legalább 10 éve ismeri..
2012. nov. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
61%

Valóban, őt 10 éve ismeri.

A leírásod alapján családtagnak tekintik a nőt is.

2012. nov. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Úgy látszik csak nekem fura, hogy valaki bent marad egy családban, ahová nem köti semmi. Nem is voltak sokáig együtt, kb. 3 évet, meg szerintem túl fiatalok voltak ahhoz, hogy így össze kelljen nőni a családdal amihez már semmi köze.
2012. nov. 23. 19:42
 6/18 anonim ***** válasza:
87%

Úgy látom kissé féltékeny vagy, ráadásul érzéketlen.

Gondolj már bele, a család elvesztette egy fiatal tagját, ráadásul hirtelen.

Az egyetlen dolog ami maradt belőle a családnak, az a barátnője volt.

Ráadásul valószínűleg a nőnek is a család segített kiheverni a traumát.

Ez olyan dolog, amin ők együtt mentek keresztül.

Tehát a jelenlegi állás szerint neki nagyobb esélye van a családban maradnia, mint neked...

2012. nov. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nem vagyok érzéketlen, sem féltékeny. Én sajnálom, de attól még nem kedvelem, és szerintem kihasználja a párom segítőkészségét. Plusz engem is megpróbált már fúrni, így minden okom megvan, hogy ne tetsszen az hogy együtt vannak.
2012. nov. 23. 19:49
 8/18 anonim ***** válasza:
69%

Ez a gond, hogy nem kedveled. Ha egy nő nem kedvel egy másik nőt, akkor még ha az úthenger megy át rajta, akkor sem enged, továbbra is utálja.


Ezzel szemben a férfiak a legnagyobb ellenségeikkel is megisznak egy sört. Érdekes dolog ez. :)


Amúgy meg ki tudja? Lehet összejönnek majd, téged meg lapátra tesz. De az is lehet, ohgy előtted már laza kapcsolatban voltak és azt folytatják. De az is lehet, ohgy egyszerűen csakbarátok (mondjuk én nem hiszek a fiú-lány barátságban, szeritnem ilyen nincs, de más máshogy gondolhatja).

2012. nov. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Én is kíváncsi vagyok, hogy volt e közöttük valaha valami, de nem merem megkérdezni, mert ha nem, akkor a párom biztos kiakad, hogyan képzelhetek ilyet. De én sem hiszek a női-férfi barátságokban
2012. nov. 23. 20:30
 10/18 anonim ***** válasza:
69%

azt hiszem én leszek az első aki valamennyire megérti a kérdezőt

oké, hogy egykor családtagnak számított, de miért a volt párja tesóját hívogatja ilyenkor? ez nekem is furcsa

szerintem én is kiakadnék, de persze lehet én is hp vagyok....

2012. nov. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!