Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mire jó a műsorozás?!

Mire jó a műsorozás?!

Figyelt kérdés

Családi házban lakunk, ami két részből áll.

Az egyik részben a nagybátyám, akivel napi szinten találkoznom kell. Nincs munkája, persze nem is töri magát hogy legyen.

A gond azzal, van, hogy állandóan műsorozik, pl találkozunk, kér egy cigit (ezt naponta 10szer) ha adok neki, akkor elkezd szövegelni hogy "isten vagy" meg "király vagy", és hajlong előttem De mindezt valahogy gúnyosan teszi mintha azt akarná elérni, hogy szarabbul érezzem magam, mint amilyen szar alak ő. Ha elküldöm akkor jön a hiszti, és a sértődés. Igazából fogalmam sincs hogy mi a módszere, de mindíg igyekszik elérni, hogy kellemetlenül érezzem magam, hogy elrontsa a napom.

Nektek volt ilyen családtagotok? Hogyan kezeltétek, hogy befejezze a műsorozást?



#műsorozás
2013. máj. 18. 03:06
 1/9 Salx Narval ***** válasza:
100%
Én azt hiszem nagyon egyszerűen kezelném a helyzetet, megmondanám, hogy nincs több potyacigi, 800Ft-os cigarettát nem osztogatunk még rokonoknak sem. Ha ezen megsértődik, az legyen az ő baja, ha belég akar kötni, hagyd ott szó nélkül a francba. Az ilyen emberrel nem lehet másként bánni, ha rokon, ha nem. Tudod az a minimum lenne, ha már ő kér tőled valamit, akkor normálisan viselkedjen veled.
2013. máj. 18. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%

Szedd ki a dohány felét 1 szál cigiből, majd tömködd meg a fél cigit a gyufákról lekapart foszforral kb fél cm hosszan. Ezután tömködd rá a maradék dohányt hogy ne látszódjon a turpisság. Kínáld meg tűzzel is, és kezdődhet a mozizás!

Többet nem fog kérni.

2013. máj. 18. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

nem a 800 Ft számít igazából. Többször kezeltem már tárgyilagosan a helyzetet, és mindíg voltak olyan rövid időszakok amikor láttam rajta, hogy próbál viselkedni (tehát tudna normálisan viselkedni), de idővel mindíg kiderült, hogy csak trükk volt. Mintha csak azt akarta volna elérni, hogy ne legyen gyanús. Aztán egyből jött megint a hülyeségekkel.

Azért zavar, mert elegem van azokból az emberekből akiknek a másik csak arra kell, hogy beléjük rúgjon egyet, vagy szívózzon, mintha attól bármi jobb lenne.

Persze visszavághatnék, miegymás, de szerintem az effajta időtöltés időpocsékolás mindenki részéről. Másrészt nem lelem örömöm benne hogy bárkit megalázzak, vagy fitogtassam, hogy velem aztán nem lehet szórakozni, miegymás.

De ki tudja, lehet ő tényleg ilyen ember, és ha végleg levegőnek nézem, az lesz a legjobb.

2013. máj. 18. 05:57
 4/9 A kérdező kommentje:

Haha, "2", ez jó :)

Bár elég veszélyesen hangzik. :D

Az a baj, hogy nem egy kabaréjelenetben élünk, élőben nemtudom hogy venné ki magát a dolog, de elképzelve tuti. :*

2013. máj. 18. 06:04
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne a szűrőhöz közeli részhez tedd. Lesz egy látványos villanás-sercegés, ami elég arra, hogy nagyon megijedjen a használó, de kárt nem okoz. Én is vicceltem már meg így embert, semmi baja nem lett - nem termelődik annyi hő, hogy megégesse, inkább fény- és hanghatással jár.
2013. máj. 18. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Salx Narval ***** válasza:
Jó-jó értem én, hogy nem a pénzt sajnálod, hanem a viselkedése bánt és azt is, hogy nem akarsz veszekedni, de azért havi szinten a napi 10szál sem kevés.:D Én azt mondom, ha normális akkor beszélj vele normálisan, ha kezdi a bunkózást, sértegetést, vagy a kunyerálást, hagyd ott szó nélkül.
2013. máj. 18. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Miért kell vele találkoznod minden nap? Vagy ha tényleg elkerülhetetlen, köszönsz neki egy szép hangosat, és mész tovább a dolgodra.
2013. máj. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szokj le a cigiről. Magadnak is jót teszel vele, meg a nagybátyád is leakad rólad.

Ha ez nem megy, kérdezd meg, hogy a nevemre ne vegyelek?

2013. máj. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Áh, bármit mondok neki, úgy állatja be magát, mintha én sértegetném őt, vagy mintha ő tenne nekem szívességet, vagy mintha én kéregetnék tőle. :D

Egyszer leszoktam már, egy év után azonban vissza.

De mostanában erősen fontolgatom az újbóli leszokást. :D

2013. máj. 19. 23:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!