Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit szóltok ahhoz, hogy a...

Ti mit szóltok ahhoz, hogy a mai divatos lánynevek, amolyan züllött budoár hangulatúak, ha érted, mire gondolok? Lulu, Mici, Bibi, stb, szerintem mind nagyon visszatetsző.

Figyelt kérdés
2013. máj. 13. 17:55
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
48%

Bibi nincs is az utónévtárban:) Mondjuk a másik kettő az van.

De szerintem nem annyira divatosak ezek, ismnerősöm ismerősei között sem találkoztam még ilyen nevű lánnyal.

2013. máj. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
48%

Züllött budoár hangulatúak :D:D Jól körülírtad, az én véleményem is ez.


Egy embernek legyen normális neve, ne Lili meg Noel meg Mia meg Kira meg mittudoménmicsodák. Nem ettől lesz valaki az a szerencsétlen gyerek...

2013. máj. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
53%
A Lulu, Mici, Bibi divatos lánynevek? Maximum becenévként hallottam őket. Bíborka nevű ismerősömet becézik Bibinek, Lucát pedig Lulunak. Attól, hogy Ördög Nóra műsorvezető Micinek nevezte el a kislányát, még nem lett divatos a név. Amúgy becenévként mindhárom aranyos.
2013. máj. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:

Az ismerőseim gyermekei: Lulu (anyakönyvezve), Bibi (anyakönyvezve), Mira (anyakönyvezve), ma meg ö.n. gyerekneve ütötte ki nálam fénycsövet.

Bár nagyon szeretem az ej, te Mici öltözz fel kezdetű roma népdalt, de a gyerekemnek nem adnám hívójelnek, az tuti.

2013. máj. 13. 18:04
 5/36 A kérdező kommentje:
Ja a Tádét (brrr) és a Lujzát kihagytam, de abból legalább volt egy Blahánk, és még ez tetszik a legjobban.
2013. máj. 13. 18:05
 6/36 anonim ***** válasza:
87%
Én sem adnák, de mindenki hagy döntse el milyen nevet ad a gyerekének. A mai sok idiótábbnál idiótább név között ezek már fel sem fognak tűnni. A Mirával például nem értem mi a baj. Neked nem tetszik, másnak meg igen. Ahogy a Lili is, Kira is. Én például kivagyok a Csengétől, Kincsőtől, Barnabástól, Bendegúztól, mégis tök divatnevek, tehát sok embernek meg tetszenek. Ez van. :)
2013. máj. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
15%
Nekem szerencsére nincsenek ilyen ismerőseim.
2013. máj. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
Szerintem egyébként az az egyik gond ezekkel, a kecses, de legalábbis nőies nőket feltételező nevekkel (amellett, hogy 80 évvel ezelőtt kizárólag az élvbárokban voltak használatosak, kis túlzással), de ha kislányból , a genetika folytán mondjuk tenyere-talpas felnőtt lesz, máris szinte röhejesen hat majd a Lili, a Lulu, a Bubu, Bibi, Babi, Napsugárka és társaik.
2013. máj. 13. 18:10
 9/36 A kérdező kommentje:

Na, az meg a másik fele: Csenge, Kincső, Zsombor, Máté, Dávid, jaj, az a 10 név a naptárban.:)))


Legyen mindenki Mária, mint Görögországban.:DDD

2013. máj. 13. 18:12
 10/36 anonim ***** válasza:
9%
Simán kinézem ÖN-ból, hogy a kislányt nem így hívják, csak így becézik. Lehet pl Mikolt, csak ezt nem köik az orrunkra.
2013. máj. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!