Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mennyire "normális", hogy...

Mennyire "normális", hogy erotikus álmaim vannak a sógoromról?

Figyelt kérdés

Amikor megismerkedtünk, nem bírtuk egymást. Aztán kiment Amerikába 3 évre. Most hazajött, mivel személyi edző nekünk pedig 6 hónapos a babánk, felajánlotta hogy segít lefogyni.

Emberileg továbbra sem annyira szimpatikus, de nagyon vonzó férfi, a testi közelség miatt álmodok ilyet gondolom. Ébren csak emlékszem az álmaimra, de nem feküdnék le vele.


Mit tegyek? Hogyan vessek véget ezeknek az álmoknak?


2013. máj. 28. 18:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Minél többet agyalsz rajta annál jobban benne lesz a tudatalattidban és annál többet fogsz róla álmodni.

Nem kell agyalni lépj tovább. Hülye álom volt nevess rajta egyet és kész.

Én is álmodtam ilyesmit egyszer a barátnőm pasijával. Reggel felébredtem és én voltam a legjobban elcsodálkozva. Egyáltalán nem az esetem a pasi nem is érdekelt soha és azóta sem.

Megvontam a vállam és életem tovább az életemet.

A barátnőmnek nem szóltam semmit és nem is álmodtam ilyesmit utána.

El fog múlni ne izgulj.

2013. máj. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Álmodtam már olyn pasival erotikusat, akivel sosem tudnám elképzelni a szexet. olyannal is, akiből kiábrándultam testileg lelkileg már. Kell az erotikus álomhoz egy személy és ez történetesen éppen ő lett. Nem biztos, hogy nagyobb jelentősége van mint amennyire megijedtél tőle...
2013. máj. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólókkal, nem kell neki nagy jelentőséget tulajdonítani, rengeteg pasival volt már erotikus álmom, olyanokkal, akikkel amúgy eszembe se jutna lefeküdni...

És igen, vannak olyanok akikkel többször is volt, sőt olyan is van, akit valóban szexinek tartok, de ettől még boldog, egészséges kapcsolatom van a férjemmel. :)

2013. máj. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Semmi gond, ne agyald túl. Én pl. jó múltkor Havas Henrikkel álmodtam...Na: :) Pedig nem az esetem, és apám lehetne...
2013. máj. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem az álommal van a baj, hanem, hogy nappal is ezen agyalsz!!


Viszont mivel ilyeneket írsz, hogy "de nagyon vonzó férfi, testi közelség"...stb,

ebből előbb-utóbb kufircolás lesz, ha nem mész át más edzőhöz sürgősen!!

2013. máj. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kamaszkoromban voltak durva álmaim. A létező összes közeli rokon férfival (meg néhány nővel, de azokban az álmokban férfi voltam)

Egyzser azt álmodtam, hogy a férjem és a sógorom szendvicsbe raktak. Akkor volt egy hüvelyi műtétem, és a szex le volt tiltva.

Bocsi, hogy belekérdezek, de szexelsz te eleget a férjeddel? Mert ez könnyen lehet nemi kiéhezettség miatti vágyteljesítő álom.

Nekem is van gyerekem, tudom, hogy főleg az első fél-egy év rázós. Párkapcsolatilag még inkább megterhelő.

Én úgy vetek véget az efajta álmoknak, hogy felrázom apáját és úgy-de úgy... szóval érted...

2013. máj. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 bigfec97 válasza:
NEM NORMÁL
2013. jún. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!