Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális az ha valaki 13...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az ha valaki 13 évesen erotikus videókat néz? Esetleg önkielégít?

Figyelt kérdés
2009. júl. 23. 10:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Normális.
2009. júl. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%
Az lenne a baj ha ennyi idősen nem érdekelné a dolog.
2009. júl. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Teljesen normális.
2009. júl. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%
ne aggódj, én már fiatalabban is csináltam, mármint az önkielégítést, csak ugyebár akkor még nem tudtam, hogy ez az, csak azt, hogy kellemes. szóval ebben a korban már teljesen normális. (lány vagyok egyébként)
2009. júl. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én is kb. akkor kezdtem el az önkielégítést, és néztem is filmeket. :) Szerintem is lehet már 13 évesen. Inkább ezt,mint kefélj fűvel-fával. Arra még bőven van időd.
2009. júl. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább erotikus filmeket nézz, mint erőszakosakat! És nyugodtan maszturbálj!
2009. júl. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
erre egy bunkó azt mondaná h "ne verd a faszod köcsög" de én is azt mondom h inkább erotikusakat mint erőszakosakat
2009. júl. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 escrogar ***** válasza:

nem mert a Sátán kölyke és a pokolra kerül...


amúgy persze, hogy normális, és előttem szólóhoz szólva, erőszakos filmekkel sincs semmi baj, ha a gyerek nem tudja felfogni, hogy annak semmi köze a valósághoz, akkor vele van a baj...

2009. júl. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Normálisnak normális, de arra is gondolj, hogy a spermium Nem termelődik életed végéig hisz szinte 100% ha egy 60-70 éves embernek van is spermája az kevés kromoszómájú és nyomorékok vagyis rossz anyag:D


Azt akarom mondani, hogy ne verd ki mindennap, mert ez nem túl egészséges:D:S BIOSZ TANÁROM IS MONDTA!

2009. júl. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem normális,bár várhatnál még 1-2 évet... :/

De az emberek nagyja 14 évesen már önkielégít...

2009. júl. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!