Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Milyen következményekkel...

Milyen következményekkel járhat, ha egy rokonom hamisan megvádol lopással a rendőrségen?

Figyelt kérdés

Bácsikám erősen alkoholista.

Most kitalálta, hogy ellopták a telefonját. Vádolta már a telefontársaságot, kijelentette, hogy elhagyta, de az a legújabb, hogy rámveri.

Mindezt azért, mert csinált egy több mint 100E számlát, amit nem hajlandó rendezni.

Azt akarja hogy én fizessem ki, face-n rendszeresen zaklat ezzel.

Volt bent a telefontársaság üzletében, ahol felhívatták vele a rendőrséget. Feljelentést elméletileg nem tett, de a körzeti megbízott mondta, hogy kedden mindenképpen el kell indítania az eljárást.

Bizonyítékaim vannak (facebook üzik) hogy

1.: a telefon nála van, és el akarja rejteni.

2.: engem fenyeget, hogy elcseszi az életemet (priuszos leszek, nem kapok munkát)

3.: ki is jelenti, hogy tudja, hogy nem én voltam, aki csinálta A SZÁMLÁT DE IDÉZEM " te fogod elvinni a balhét".


2013. jún. 2. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha ilyen bizonyítékok vannak a kezedben, akkor semmilyennel.
2013. jún. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A számára. Elnézést, ez lemaradt...
2013. jún. 2. 20:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Hatóság félrevezetése minimum (ha még nem volt büntetve, akkor pénzbírság)
2013. jún. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz vele.

Ha perre viszi az ügyet, akkor elég hamar kiderül, hogy ki csinálta a számlákat és hol (cellainfók). De ha még nem is bizonyítható, hogy ő tette, az már 1000% nem bizonyítható, hogy te vagy a bűnös.

2013. jún. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Te perelheted rágalmazásért
2013. jún. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!