Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Miért csinálja ezt az anyám?

Miért csinálja ezt az anyám?

Figyelt kérdés
Anyukám most fogyott vagy 16-20 kg-ot ami eléggé látszik rajta...viszont a gond az hogy én 165 cm. 15 éves és 63kg vagyok...viszont ő már 60kg-nál tart....és folyamatosan bánt szavakkal...pl. a ruháimat fürdőruháimat nézi FELPRÓBÁLJA és mondja h ez már úgy sem jön rám,jó lesz ez neki is. Pl. egyik nap hazajövök látom hogy a kedvenc pulcsim van rajta...erre furcsán nézek..és mondja: hogy jaaa képzeljem el ez is jó rá. Folyamatosan bánt,és már nem nagyon tudom elviselni. Nagyon elegem van belőle,és hogy folyamatosan tetszelegni akar,magát fotózztatja a tesóimmal meg velem is indulás előtt...hogy csinálj már egy képet. RÉGEN soha nem volt ilyen SOHA!!!!!! ilyet nem csinált,nem maga volt állandóan fontos. ..nagyon kivagyok borulva.

2013. jún. 21. 10:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg büszke magára, hogy lefogyott, amit meg is értek. Beszélj vele, hogy neked ez rosszul esik, hogy próbál veled "vetélkedni"
2013. jún. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is büszke magára. Lehet is mert tényleg sokat fogyott. Majd nem lesz, ha esetleg vissza jönnek a kilók. Ajánld fel neki, hogy mennetek el vásárolni, hogy lecserélhesse a ruhatárát és nem lesz rászorulva a te ruháidra.
2013. jún. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én anyukám dettó ugyanezt csinálja:D
2013. jún. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mondjuk nem fotóztatja magát csak lenyúlja a ruháimat:D
2013. jún. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Valószínűleg most kezd rájönni, hogy ő már öregedik, és már nem 20 éves, próbálja ezt még maga előtt is letagadni, a látszatot fenntartani, és nem veszi figyelembe más érdekeit, mert az gátolná. Egy idő után majd rájön, hogy gáz a viselkedése, és abbahagyja. De szerintem direktbe nem mondjad neki mert csak bivaly nagy veszekedések lesznek belőle. Inkább ne foglalkozz ezekkel a dolgaival, észre fogja venni, akkor is, ha te nem látod. De ez csak egy magánvélemény. :)
2013. jún. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!