Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ti is bele szolnatok abba,...

Ti is bele szolnatok abba, hogy a sogornotok ne csianljon papucsot a fiu testverembol?

Figyelt kérdés

A sogornom mar 2 eve nem dolgozik,a testverem tartja el.

Mindent megvesz a testverem neki,elviszi mindenhova,es persze csak dicsekedni tul a sogornom vele,akarmit is kap a testveremtol.

Engem az zavar a legfokeppen,hogy nem dolgozik,de nem is all szandekaban,es az hogy kihasznalja a testveremet.

Ti bele szolnatok a helyembe?


2013. jún. 24. 16:59
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
85%

Honnan tudod, hogy a testvérednek ez így nem jó!

Különben sincs közöd hozzá, Ő dolguk!

2013. jún. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
81%
Nem, normális ember nem szól bele. Fájhat, húzhatom a számat, de semmi közöm hozzá.
2013. jún. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
91%

"...es jol ki osztottam azzal hogy meg a levegot is ingyen veszi"


Te is!

2013. jún. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
91%
Miből gondolod, hogy ez neki rossz? Teljesen biztosan tudod, hogy ő szeretné ha a felesége dolgozna? Ha igen, ülj le vele kettesben, de ennyi. onnantól nincs jogod beleszólni.
2013. jún. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 belbolyhocska ***** válasza:
76%

Osztom a válaszokat, hogy a testvéred dolga. De minek teszel fel ilyen kérdést, ha utána hisztisen visszaírsz, hogy "márpedig van hozzá közöm"?! Ha ezt így eldöntötted magadba, hogy beleszólsz, hajrá, de nem lesz jó vége. Magadra haragíthatod a testvéredet ezzel, lehet, hogy ő szereti.. ebbe nem gondoltál még bele?!

Csak ismételni tudom magam: ne kérd ki idegenek tanácsát, ha utána még neked áll feljebb, hogy nem értenek veled egyet...

2013. jún. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is megmondta ezt a sógornőm amikor gyeden (nem gyesen)voltam, kb. 2 hónapos lehetett akkor a fiunk. Egyszerűen zavarta, hogy itthon vagyok a gyerekkel. Mondjuk neki is van kettő de ez akkor nem zavarta, amikor ő volt otthon velük, csak én. Mert hogy képzelem én ezt amikor kiesik a fizetésem. Szóval azóta nem beszélek velük sőt a férjem sem. Nem bírom az ilyen megmondóembereket, akik jobban tudják mi a jó a másiknak... Egyébként meg remélem egyszer valaki a te házasságodba ugat bele.
2013. jún. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
80%
NEM! Semmi közöd hozzá! Nem te éled a testvéred életét.....foglalkozz a sajátoddal!
2013. jún. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
A testvéred értelmi fogyatékos, akarat nélküli báb? Ha nem, akkor semmi közöd hozzá, hogy ők hogyan élik az életüket. Gondolom te se szeretnéd, hogy letámadják a férjed, hogy mekkora egy férfiatlan nyámnyila, aki nem képes eltartani a feleségét és az kénytelen dolgozni, vagy téged azért, mert nem minden nap teszel főtt ételt a család elé - csak azért, mert nekik más az értékrendjük mint a tiéd. Valószínűleg az a nő ad valami olyat a testvérednek, ami neki kell. Lehet, hogy neki pont ilyen nő kell. Ha nem panaszkodik, akkor semmi közöd az életükhöz, ha tanácsot kér a tesód, akkor a véleményed elmondhatod. De többhöz nincs közöd.
2013. jún. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem, semmi közöd hozzá. Egyébként is a papucsférj nem azt jelenti, hogy nem dolgozik a felesége.
2013. jún. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Senkinek semmi szüksége fogadatlan prókátorra. Lehet, hogy téged zavar ez a felállás, bár nem tudom, miért, hiszen károd az nem származik belőle, de elképzelhető, hogy ez a házasfeleknek - igen, mindkettőnek, a testvérednek is!!! - ez megfelelő. Ha nem tetszik nekik, majd változtatnak, felnőtt emberek, tudják, mit csinálnak. Te csak maradj ki ebből, mégis milyen jogon szólsz bele az életükbe?
2013. jún. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!