Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ti is bele szolnatok abba,...

Ti is bele szolnatok abba, hogy a sogornotok ne csianljon papucsot a fiu testverembol?

Figyelt kérdés

A sogornom mar 2 eve nem dolgozik,a testverem tartja el.

Mindent megvesz a testverem neki,elviszi mindenhova,es persze csak dicsekedni tul a sogornom vele,akarmit is kap a testveremtol.

Engem az zavar a legfokeppen,hogy nem dolgozik,de nem is all szandekaban,es az hogy kihasznalja a testveremet.

Ti bele szolnatok a helyembe?


2013. jún. 24. 16:59
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
91%
Nem.Felnőtt emberek, az Ő dolguk.
2013. jún. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
85%
Nem. A testvéred valamiért úgy döntött, neki ez az élet kell. Felnőtt emberek, magánügyük. Fordított esetben neked hogy esne, ha valaki a párodat és a kapcsolatotokat bírálná?
2013. jún. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
81%
Nem mivel az ő dolguk. Te mit szólnál ha a sógornő a te magánéletedbe avatkozna?
2013. jún. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Volt mar a sogornommel egy nagyobb vitam,ahol meg mondtam neki a magamet,es jol ki osztottam azzal hogy meg a levegot is ingyen veszi
2013. jún. 24. 17:05
 5/22 anonim ***** válasza:
81%
Semmi közöd hozzá. Slussz.
2013. jún. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
81%
Igazából ez nem a te dolgod!
2013. jún. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Hat szerintem marpedig van kozom hozza,hiszen a testverem,es nem tudom el nezni,hogy kihasznalja a sogornom
2013. jún. 24. 17:13
 8/22 anonim ***** válasza:
83%

Mármint, hogy én beleszólnék-e abba, hogy az én sógornőm papucsot csinál-e a te fiútestvéredől? Nem, mi közöm volna két vadidegen emberhez?


A kérdésed nyílván ez akart lenni:


"Ti beleszólnátok abba, hogy a sógornőtök papucsot csinál-e a testvéretekből?


A válasz: nem. Nem az én dolgom, hanem kettejüké.

2013. jún. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
79%

Ha nem akarod elveszítened a testvéred, akkor ne! Ahogy írták a többiek, felnőtt emberek, az ő dolguk.

Én is régóta nem találok munkát sajnos, a férjem kénytelen eltartani. Ő nem csinál belőle problémát, segít munkát keresni, de azt sem bánja, hogy itthon vagyok. Az én sógornőm is elkezdett pattogni, mikor kiderült, hogy ennek ellenére nem a férjem dönt egyedül az ügyeinkben, hanem nekem is van beleszólásom, hogy miért engedi?

Én nem is beszéltem vele a témáról, hidegen hagyott, a férjemmel viszont odáig fajult az egész, hogy már szóba sem áll a testvérével. Jó, mondjuk köztük más gondok is voltak, ez csak az utolsó csepp volt a pohárban, azelőtt sem volt felhőtlen a kapcsolatunk.

Ott tartunk, hogy bár én nem tiltom tőle, nem célom, hogy testvérek elszakadjanak egymástól, a párom idővel annyira megutálta, hogy látni sem bírja már évek óta.


Úgyhogy inkább hagyd rájuk! Nem kisbabák már, majd megoldják, ahogy akarják.

2013. jún. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
50%

Szia!


Én a testvéremmel beszélnék. Elmondanám neki, hogy mit látok, mint kívülálló, illetve mit gondolok az egészről. Megkérném, hogy gondolja át amit mondtam, beszéljen róla a párjával és ha úgy gondolják akkor beszéljük meg hármasban is a dolgot.

2013. jún. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!