Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Te mit tennél? Értékes emberne...

Te mit tennél? Értékes embernek tartom, s valóban az. Tehetek-e mást? Hasonló cipőben járt valaki?

Figyelt kérdés
Nagybátyám nagy tiszteletnek örvendő, magas pozícióban dolgozó ember. Elérte a kiégés szindróma, családi élete is romokban hever, súlyos depressziós lett, öngyilkosság is foglalkoztatja. Nem olyan közvetlen közöttünk a kapcsolat, normális esetben is nehéz a kommunikáció, nemhogy így. Elmentem meglátogatni, de 10 perc után nem nagyon tudtam mit mondani. Anyám mellette áll.
2013. júl. 29. 14:49
 1/2 anonim ***** válasza:

És mi a valódi kérdésed ? Te itt nem igazán tudsz mit tenni. Van az úgy, hogy az ember alatt megsüllyed a talaj, többször is előfordul az élet során. Ki kell kecmeregni valahogy, azután folytatni. Ha egyedül nem megy, akkor barátokkal, vagy pszichológus segítségével.


Az ilyen lelki krízisek arra jók, hogy egy teljesen úgy perspektívát nyissanak az ember előtt, amit eddig talán észre sem vett.

2013. júl. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem beszélj anyukáddal, hogy jót akarsz neki, keressetek fel egy pszicho-terapeutát vagy egy pszichiátert.

Ha ebből nem kezelik ki, a következő öngyilkossági kísérlete végzetes lehet, és akkor gondolkozik majd el anyukád, hogy bár segítettetek volna neki.

2013. júl. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!