Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » A sógorom az utóbbi pár...

A sógorom az utóbbi pár hónapban mindig kikezd velem, amikor lehetősége van rá. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szerencsére nagyon ritkán találkozunk, az is általában valamilyen családi összejövetel esetén. Viszont az utóbbi időben észrevettem, hogy próbál kikezdeni velem.

Gusztustalan, amit művel. Én szégyellem magam helyette. A nővérem ebből semmit nem sejt.

Mit tegyek? A sógoromnak nem mondtam, hogy állítsa le magát.. mert azt hittem, hogy később abbahagyja. Nem 1-2 alkalomról van szó.

Kivel beszéljek? Vele, vagy a nővéremmel? Mert ez így nem mehet tovább.

Én 20, nővérem 25, sógorom 28 éves.


2013. szept. 5. 16:52
 1/8 anonim válasza:
69%
A csejeneknél például természetes, hogy a feleség hajadon, vagy özvegy lánytestvéreit is feleségként illik kezelni. Nem csejen a sógorod?
2013. szept. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Jégtánc ***** válasza:
Mindkettővel beszélj.Világosan,tárgyilagosan.Ha csak vele beszélsz és a nővéreddel nem ,akkor nem fogja abbahagyni..
2013. szept. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Nálam ugyanez volt a szitu,de én nem mertem elmondani a nővéremnek, mert akkor biztos szakított volna vele, és akkor egész életemben bűntudatom lenne, hogy miattam történt. Beszélgess el a sógoroddal határozottan, és mondd neki, hogy legközelebb már a nővéredhez fordulsz ezügyben, ha nem száll le rólad! Szerintem ez hatásos lesz, legalábbis nálunk bevált. Ennek 10 éve, úgyhogy örülök, hogy anno nem kavartam semmit közöttük. Helyre lehet szépen ezt tenni!
2013. szept. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mondd meg neki, hogy neki ott van a felesége, neked meg a háromajtos kredenc barátod. Egyik sem örülne ha lenne valami köztetek. Te meg annak sem örülnél, ha kellene bármelyiknek is szolnod, hogy nem hagy békén.
2013. szept. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg Tőle, hogy nem szégyelli-e hogy a testvéred párja és közben kikezd veled? Aztán kérdezd meg, hogy mit gondol, meddig fogod csöndben tűrni, mert most már eleged van és szólni fogsz a nővérednek, aki valószínűleg ezután elhagyja.
2013. szept. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Jó messzire kerüld el a szemétládát.

Vigyázz, mert az ilyen aztán rád keni azt, mait ő csinál, s bevádol a férjednél, hogy te kezdtél ki vele.

azt javaslom, hogy jelezd a férjednek, hogy meghülyült a testvére, és nem akarsz velük találkozni.

2013. szept. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Bocs! Félreértettem.

Szóval a lényeg: jelezném a testvéremnek, hogy a férje nem százas, és nem akarok vele találkozni, mert félreérthető módon viselkedik.

2013. szept. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
89%

" mondd neki, hogy legközelebb már a nővéredhez fordulsz ezügyben"


Ha szemét, akkor ezek után ő fogja berágalmazni a sógornőt a feleségénél, hogy "ki akart kezdeni velem a húgod".

Az ilyen trógerek veszélyesek ám!


Előbb a nővérével beszéljen. Az a biztosabb.

Amúgy nem sokat veszítene a nővérke sem, ha ezt a szemetet kirúgná.


Ha van pofája a sógornőre rárepülni, akkor mit csinál, mondjuk a munkahelyén, vagy társaságban? Tuti, hogy ott is cserkészik...

2013. szept. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!