Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Sógornőm folyton beleszól a...

Sógornőm folyton beleszól a pénzügyeinkbe. Már semmit nem mondunk el neki, de így is. Valami frappáns visszavágás?

Figyelt kérdés

Pl: miért Libero-t adunk a gyerekre; miért veszünk neki új cipőt, lehet kapni használtan; miért járunk játszóházba, a játszótér ingyen van; miért járok terembe, itthon kéne tornáznom; miért járunk el fizetős szórakozóhelyre, van ingyenes szórakozási lehetőség is stb.


Már nagyon unom, szeretnék valami "kedveset" visszaszólni.


2013. okt. 27. 19:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

De miért mondja ez, valami oka csak van?


Mert nekünk ez tetszik,megtehetjük és így megyünk.

2013. okt. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne engedjétek be.
2013. okt. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg frpapásan megkérdezhetnéd, hogy mi a csuda köze van a kiadásaitokhoz? Talán ő finanszírozza mindezt? Takarékoskodjon a saját gyerekén, ne másén.
2013. okt. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
24%
én azt nem értem, miért kell elmondani a játszóházat, hogy hol szórakoztok, mennyiért... ha eddig nem meséltél volna erről, talán nem tudna róla. Ennyi.
2013. okt. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Nem gondoltam, hogy családon belül titkolni kell az ilyet.


De amúgy már NEM mondjuk neki, csak visszahallja mástól. És nem, nem fogok titkolózni a fél rokonság előtt.


Már beszéltünk vele erről, mindig azt mondja hogy ő jót akar nekünk, szerinte nem normális hogy nem spórolunk, de majd ő segít.

2013. okt. 27. 20:08
 6/13 anonim ***** válasza:
Amikor azt mondta, hogy segít határozottan megmondtátok neki, hogy ne tegye?
2013. okt. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem mond meg határozottan, hogy nem kértek a segítségből. Foglalkozzon a saját ügyeivel, nem kell gyerekként kezelni titeket.
2013. okt. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nézd XY! Nagyon szeretünk, de ha nem hagyod abba, hogy beleszólsz a pénzügyeinkbe, akkor...
2013. okt. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Lehet ennek közvetlenebb oka is, csak arról nem írtál. Gondolok én olyanra, hogy valaki egyfelől szórja a pénzt, másfelöl meg sosincsen neki, kölcsönkéreget stb.
2013. okt. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mivel már beszéltetek vele és az hatástalan volt, akkor vagy letojod és ezt meg is mondod neki egyenesen, vagy ugyanazt visszaadod. Szórakozz vele egy kicsit, köss bele mindenbe, ha villával eszi a kaját akkor miért nem kanállal, ha kanállal akkor miért nem villával, miért ezt vagy azt csinálja.
2013. okt. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!