Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Katolikus keresztelőn milyen...

Katolikus keresztelőn milyen ruhában illik lennie a keresztanyának?

Figyelt kérdés
2013. nov. 5. 22:46
 1/3 anonim ***** válasza:
67%
elegánsba... ne farmer legyen rajtad :) fekete nadrág... valamilyen egyszerű blúz... túlzásba sem kell esni... amúgy sem veled fognak foglalkozni hanem a picivel! :)
2013. nov. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
70%

A keresztelő mivel templomban van nem csak egy ünnep hanem a vallási szertartás tehát az előírások megkövetelnek egyfajta tisztességes megjelenést.

Nem kell túllihegni egy szép kosztüm pont megteszi.


Nyáron nem illik fedetlen vállal és miniszoknyában lenni.

Egy kis boleró és térd alatti szoknya. Lehetőleg ne harsány színű legyen. Nem muszáj simának lenni lehet benne valami egyszerű, diszkrét minta, csipkedísz, stb.

Én egy szép fekete nadrágban és egy ünneplő fehér blúzban voltam a keresztlányom keresztelőjén. Ezzel véletlenül sem lehetett mellé lőni.


Ősszel, télen meg a nadrágkosztüm egy szép blúzzal a legelőnyösebb abba nem köthet bele senki.

Vagy legalábbis egy jófajta csinos nadrág, ami nem farmer, egy szép blúz és egy kosztüm kabátka féleség.

De ha találsz egy igazán csinos, egyszerű, egyszínű pulóvert, amit fel tudsz dobni egy kis kendővel vagy valamivel az sem rossz.


A lényeg az, hogy egy fontos de mégis egy kicsit hétköznapibb ünnepre kell öltöznöd tehát légy csinos de ne lihegd túl a dolgot.

2013. nov. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
#4 köszönöm szépen! ezekre voltam kíváncsi!
2013. nov. 5. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!