Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mi a fenét csináljak vele?!

Mi a fenét csináljak vele?!

Figyelt kérdés

A nagynéném kiakaszt, olyan mint egy pökhendi liba, ha valamire nem válaszolok neki állandóan olyan lekezelően beszél hogy az valami őrület....anyumat úgy állítja be mintha szar anya lenne pedig nagyon is jó anya!!!!!

Ha anyum dolgozik mindig lejön és amibe csak lehet beleköt...

Ha itthon van akkor egyáltalán nem is kötekszik velem...

Irányítani akar mindenkit és már komolyan ott tartok hogy egyszer kirugdosom a házból mert egy hisztis liba...

MI A FENÉT CSINÁLJAK VELE, NAGYON IDEGESÍT MÁR!!!

ha meg beszólok neki akkor nagyszüleim még engem utálnak mekkora egy köcsög szemtelen gyerek vagyok....pedig megadom a tiszteletet neki.

Csak mikor 2 órán keresztül csesztet akkor nem bírom már magamban tartani hogy normálisan válaszoljak neki!

Mit tegyek? normálisan...


2013. nov. 6. 20:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Kötözzük össze keresztanyámmal,aztán rakjuk ki őket egy távoli szigetre,ahonnan véletlenül sem találnak vissza.Majd a szigetet borítsuk körbe először gömb alakú tégla fallal,utána meg falazzuk be,utána meg valami olyan anyagot keressünk,amin tuti nem tudnak kijutni.És ez a sziget lehetőleg mindenféle növénytől mentes legyen,és víz se legyen körülötte,hogy még véletlenül se tudjanak inni,meg enni(a növényzetet).Rakjunk be pár ragadozó állatkát..és eljátszogathatnak.


Komolyan:az ilyenekkel SEMMIT se lehet tenni!

2013. nov. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Szeretethiányos, így hívja fel magára a figyelmet, kérd meg süssön egy finom süteményt.:) Dicsérd! Hátha megszelidül. Ezen biztos meglepődik majd.
2013. nov. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:

Hihetetlen! Itt is ugyan ez van!

Én, amikkor el jön nálunk egyszerűen be jövök a szobámba és kapcsolok zenét és le sz@rom hogy mit beszél kintről nekem befele a szobámba!

2013. nov. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Dicsertem mar sutieit de nem hatott ra :/ xd

Hat 3. Alaszolo akkor egy cipo en narunk xddd de en mar navyon nem birom xd

2013. nov. 6. 23:31
 5/16 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nekem rendesen megparancsolja hogy figyeljek ra xd
2013. nov. 6. 23:32
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Keresztanyám ugyanilyen volt, de hála Istennek megváltozott. Én ezt úgy oldottam meg, hogy intelligens válaszokkal vágtam vissza, például rendszerint olyan kifejezéseket használtam amiket nem ismert, vagy cinikus/szarkasztikus megjegyzéseket tettem. Erre nem lehetett mondani, hogy udvariatlan, így a családom nem akadt ki, én meg visszavághattam. :)
2013. nov. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Együtt éltek vagy mi?
2013. nov. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem elunk egyutt csak tul sokszor jon ide hozzank
2013. nov. 7. 15:46
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
De ha te sem meg anyud sem szereti akkor miért nem külditek el a francba? Nem kell beengedni! :)
2013. nov. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:

3. Alászóló vagyok


Elhiheted én se nagyon bírom, egyszer már olyan messzire ment (meg akart ütni) hogy azt mondtam hogy elég és fel akartam jelenteni! (Anya beszélt le róla)

2013. nov. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!