Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Anyukám nővérének a fiának a...

Anyukám nővérének a fiának a lánya az nekem kim?

Figyelt kérdés
Anyukám nővére a keresztanyám, ha ez számít. És anyukámnak kije a fent említett leányzó? Esetleg az én gyermekemnek ő lehet valami rokonja?
2013. nov. 11. 17:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az unokatestvéred lánya. A gyerekeidnek meg a másod unokatestvére.
2013. nov. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!:) Egyelőre még csak gondolat a gyermektéma, (15 éves vagyok) csak gondoltam megkérdezem.:) Én abban a hitben voltam, hogy a másodunokatestvérem. Kb. egy idősek vagyunk. Arra tudnál válaszolni, hogy anyukámnak ő kije lehet?
2013. nov. 11. 17:44
 3/8 anonim ***** válasza:
Anyukád unokaöccsének a lánya. Nincs erre külön kifejezés.
2013. nov. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan tekintheted célpontnak, ha erre irányul a kérdésed:)))
2013. nov. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Utsó: Nem pont ezért kérdeztem, ugyanis van barátnőm.:) Csak kíváncsi voltam hogy most akkor ki kinek a mije, mert teljesen összekeveredtem rokoni témában.. Mondjuk nem rossz csaj, és jóban is vagyunk, de valamilyen szinten mégis családtag.:)
2013. nov. 11. 18:52
 6/8 anonim ***** válasza:
Kérdező (#5), OK, OK.... csak nem lehetett kihagyni:))))
2013. nov. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, az unokatesód lánya, a te gyereked másoduncsija, neked meg a másodunokahúgod.
2013. nov. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Külföldön ezek a cusine-ok... Kuzin mindenki mindenkinek kb.

nálunk is használják már, hogy kuzin, nem nevezik meg milyen fokon :D vagy unokaöccs/unokahug

Én simán unokahugimnak szoktam bemutatni a csajszit (most 3 éves, szintén unokatesóm lánya) én meg nenus vagyok neki (ha hisztis akkor a keresztnevemen szólít persze :D)

Anyukám is nena neki, Marcsi nena meg a nővére is Vica nena, a harmadik tesójuk a mamája, ő Zsuzsa mama neki egyszerűen.

2013. dec. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!