Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Szerintetek jól gondolom? El...

Szerintetek jól gondolom? El akarja hagyni a rokonomat?

Figyelt kérdés
A rokonomról van szó. A feleségével nagyon rossz házasságban élnek, és röviden arról van szó, hogy szerintem a felesége le akar lépni tőle. A rokonom éjt nappallá téve dolgozik, hogy legyen pénzük, a feleség csak költeni szereti az anyagi javaikat. Van egy 5 éves kisfiuk, akire állandóan a neten rendel ruhát. Nem azt mondom, hogy ne vegye meg a dolgokat a gyereknek, amire szüksége van, de az ötödik télikabát meg a tizedik farmer szerintem az. Mikor a rokonom anyukájánál voltam, akihez mosni hordják a ruháikat, láttam, hogy a csaj már megint öt farmert vitt oda, ami mind az övé. Hát még nekem sincs öt farmerom. Állandóan megy a duma, hogy ha ő nem dolgozna, akkor a férje nem tudná eltartani a családot. Hát kérdem én, hogy aki 200-on felül keres, mint a rokonom, az tartja el a családot, vagy az, aki egy hónapban még egy minimálbért sem szed össze? És mért a rokonom anyukájának kell rájuk mosni, mikor a feleség egy héten 2-3 alkalommal megy el 3-4 órára dolgozni? A lényeg az, hogy mostanában felerősödtek a követelései, hogy mindent a rokonom fizetéséből vegyenek meg, mert köteles eltartani a családot, de azt is mondta, hogy elintézi, hogy kirúgják a férjét a munkahelyéről. Jól gondolom, hogy arra készülhet, hogy otthagyja? Eléggé aggódok a rokonomért, mert instabil a személyisége, még az is lehet, hogy öngyilkossággal próbálkozna.

2013. nov. 20. 11:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
Tőrődj a magad dolgával és ne a rokonodéval!
2013. nov. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%
Ők így élnek, te nem. Fogadd el, nem sok közöd van hozzá.
2013. nov. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hogy ne törődjek vele, mikor állandóan nekem sírja el magát? Nem akarok beleszólni, mert úgy b*ssza el az életét, ahogy akarja, de akkor ne is zaklasson másokat a bajaival. Már beszéltük is itthon, hogy mindenkit stresszel a gondjaival, mindenki aggódik érte. Lényegében nem vágja, hogy nem tudjuk megoldani a dolgot helyette, hiába várja el. Elmondjuk neki a véleményünket, de nem válhatunk el helyette, mert ő már bőven felnőtt. Én csak gondoltam, hogy ez lesz a sztori vége.
2013. nov. 20. 11:31
 4/14 anonim ***** válasza:
50%

Magyarul: nem kérdezni szeretnél, csak te itt nekünk sírod el a bánatodat, ahogy a rokonod sír a te válladon.

Hát... most virtuálisan adok neked egy zsebkendőt, és biztatóan megveregetem a hátad, mást tenni nemigen tudok.

Ahogyan alighanem te sem...

2013. nov. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem. Azért tettem fel a kérdést, hogy tudjam, szerintetek helyes logikai következtetést vontam-e le. Nos, helyes logikai következtetést vontam le?
2013. nov. 20. 11:39
 6/14 A kérdező kommentje:
Annyit rinyát hallottam már tőle/róla, hogy már szinte meg sem tudok lelkileg mozdulni erre. Teljesen eltompultam.
2013. nov. 20. 11:40
 7/14 anonim ***** válasza:
51%
Húú, ettől már mi is :))
2013. nov. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Jól van. Ha nem tudtok egy egyszerű igennel/nemmel válaszolni, akkor töröltetem a kérdést. Ne jöjjetek ide trollkodni.
2013. nov. 20. 12:07
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem akarod bemutatni a rokonodat? Feltéve ha tényleg ennyire rendes (mert ugye ez csak egy oldal, a másik hiányzik:))
2013. nov. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Azt el kell ismernem, hogy olyan természete van, hogy ha én lettem volna az anyja, biztos nem hagytam volna annyiban a sz*r*kodásait, amit már kisgyerekként elkezdett! Lecsíptem volna mint a csipát. Mondtam is a kedves mamájának, hogy hagyja végre felnőni, hagy csináljon azt, amit akar. Ha el akarja b*szni az életét tegye, joga van hozzá. Túl van féltve, az az igazság. De ettől függetlenül nem kéne kiszipolyozni. Bár ebben is látok némi "karma's a bitch!" c. témát.
2013. nov. 20. 15:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!