Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogy segítsünk rajta?

Hogy segítsünk rajta?

Figyelt kérdés

A történet 3 évvel ezelőtt kezdődött. Unokatestvéremről van szó, nevezzük Katinak. Kati 19 éves volt, normális lány, normális kedves szülőkkel, normális anyagi háttérrel.

Az anyja, és apja is kiegyensúlyozott kedves emberek (ők a kereszt szüleim egyébként)

Kati megismerkedett 25 éves sráccal, és fülig belesett. Nem tiltották, végül is Kati 19 éves volt. A gond akkor kezdődött amikor Kati kórházba került mert a barátja csúnyán megverte. A szülei (és a szűkebb család, beleértve az én szüleimet) ekkor ellenezték csak a kapcsolatot, és tiltották hogy együtt legyenek. A tiltás abból állt, hogy próbálták elmagyarázni Katinak hogy az a férfi soha nem szerette, mert ha valakit szeretünk azt nem verjük meg.

Szakított a sráccal, mindenki fellélegzett hogy újra minden rendben van. (én is úgy tudtam hogy vége van) Pár hónappal később Kati a szülei segítségét kérte, hogy támogassák hogy Németországban dolgozhasson. Támogatták anyagilag is lelkileg is. Kiment, jött pár üzenet hogy jól van, és ennyi. 2 éve apám üzleti ügyben volt kint Németországban, és ha már ott járt, felkereste Katit a keresztlányát. Apám sokkot kapott. Ott tudta meg, hogy Kati a régi pasassal van (aki megverte), és a pasasa a stricije. Elment az ottani rendőrségre, de semmit nem tehettek a rendőrök. "munka közben" nem tudták elkapni, és felnőtt nőként azt csinál amit akar. Kati nem kért segítséget apumtól sem. Azóta a szülei és a család próbálja rávenni jöjjön haza, éljen normálisan, de a régi cím már nem él. Eltűnt. A pasassal együtt. Időközben én Angliába költöztem. Tavaly a párommal átmentünk Belgiumba egy sportprogram miatt. Míg a párom a edzőtársaival edzett, én a városban sétálgattam, fotózgattam, és kibe botlok bele? Katiba. Beszélgettem vele, kértem jöjjön velem Angliába. Elsírta magát. Mondta hogy már rég hazament volna de nem mer.. Fél. Fél, hogy otthon mit szólnának a többiek, hogy milyen életet él..

Még aznap szóltam apunak, és a szüleinek.

Jelenleg egy magánnyomozó segít a szülőknek megtalálni..Egyszerűen kifogytunk az ötletekből. Hogy segítsünk rajta?? Hogy vegyük rá, hogy nem számít mi történt, nem fogja senki bántani a múltja miatt csak menjen haza?? Erőszakkal nem lehet hazatoloncolni, akkor mit csináljunk??


2013. dec. 9. 23:37
 1/5 anonim ***** válasza:
43%
Aki hülye az .....
2013. dec. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért ez durva,az nem fordul meg a fejébe minek teszi ki a szüleit nap mint nap?Eltünik mint szürke szamár a ködbe,miközben az anyjáék megőrülnek miatta?Veled is mehetett volna,de úgy tűnik az az élet jobban tetszik neki.Talán ha a magánnyomozó megtalálja,és a szülei elé állnak változtat valamin.Amugy semmit nem lehet vele kezdeni.önző disznó ez a Kati
2013. dec. 10. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Normális lány nem áll k...nak! Főleg hogy a stricije meg is verte!
2013. dec. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De most el sem tudjátok érni?
2013. dec. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Könnyen ítélkeznek egyesek... honnan tudjátok, h nem kényszerítette prostitúcióra az a srác? Az se kizárt, h még itthon, Magyarországon pontosan ezért verte meg őt, első ízben... A lány meg nem mert szólni erről senkinek, mert megfenyegethette a srác, h tartsa a száját... Nem kizárt.
2013. dec. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!