Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Vannak idegesítő/megőrjítő...

Vannak idegesítő/megőrjítő vagy vicces szokásaik a rokonaidnak?

Figyelt kérdés

Nálunk:

Tesóm: szívogatja állandóan a fogát, egy idő után baromi idegesítő.

Unokatesóm felesége: állandóan beszél, mindent olyan körülményesen körülír, hogy az egész család elalszik, mire kinyögi a lényeget.

Sógornőm: az egész egy rossz szokás

Mamám: mindig mindent arráb tol pár centivel, mert az úgy tökéletes.

Én: néha én is sokat beszélek, vagy túl csöndes vagyok.


Nálatok? :D



2013. dec. 21. 12:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
nálunk mindenki debil, csak én próbálok normális lenni, inkább nem részletezem. :)
2013. dec. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%

Nekem ugyanaz, mint uncsidnak, egy év, mire kinyögöm, mit akartam xd De vannak még dolgaim, pl. van, hogy elkezdek mondani valamit és közbe valami máson gondolkodok és a felénél elfelejtem, hogy mit akartam mondani. És mániákus körömrágó vagyok, igaz, most épp növesztem és már van vagy 2 mm-es, de amikor megnő hosszúra, vérszemet kapok, ha nem rághatom le :/

Apám mindenbe erőspaprikát tesz, múltkor is csinált anya paradicsomlevest, és még abba is erőspaprikát rakott...Meg mindig mindent teleszór sóval. Mint valami kecske, komolyan.

Unokahúgom is mindig lerágja a körmét.

Igaz, ő nem a rokonom, de az osztályban az egyik barátnőm állandóan ilyen kis vallási rituálékat játszik el órák előtt. Főleg töri előtt szokta mindig ezt csinálni, hogy az ujjait keresztbe teszi és ezt mondja: Nem felelek, nem felelek és nem felelek!! Ezután 3x lekopogja :'D

15L

2013. dec. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%

Nagymamám: rengeteget beszél, folyton ugyanazokat a régi sztorijait meséli. Ha ott van egy társaságban, akkor mindennek róla kell szólnia, más szóhoz sem jut. Felváltva panaszkodik, hogy milyen borzalmas élete volt, és dicsekszik, hogy milyen szuperül élt.

Folyton azt hajtogatja, hogy már meg akar halni, egyebekben meg csak a dédunokái érdeklik, semmi más.

2013. dec. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%

Férjem dadog telefonálás közben.

Anyukám minden alkalommal megemlíti, hogy minimál csomagon van, mikor telefonál ezért gyorsan leteszi.

Sógornőm összességében egy rossz szokás.

Én mindig megunom ha valamit sokáig taglalnak, ezért a szavukba vágok.

2013. dec. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
94%
Nem figyelek, hogy kinek a papucsába lépek. Volt, hogy egyszer csak azt vettem észre, hogy felemás papucs van a lábamon. Ez én piros papucsom és a férjem fekete papucsa.:))
2013. dec. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
95%
Vannak, de a rokonainknak még elnézzük valahogy, de a szomszédaink szokásai idegesítőek igazán! Párom a fújtatóval tisztogatja a fényképezőgépét, kb 3 naponta. Fotózni nem sűrűn szokott, de mániája ez a tisztogatás. Per pillanat ez idegesít, de világért sem mondanám neki. :) Olyan hangja van, mintha folyamatosan pukizna :)
2013. dec. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Párom bátyja állandóan hangosan böfög.

Anyám mindig beleszól, hogy hogyan sütök, mert neki az nem esik kézre ahogy csinálom és ez nála egyenlő azzal, hogy rossz az egész.

Párom anyukája nem tudja rendesen megfogalmazni a gondolatait.

Tatám életképtelen.

Mamám nem tudja befogni a száját, mindent kimond, amit gondol és nem figyel oda másra.

Én mindig a saját világomba vagyok el, néha nehéz kirángatni onnan. :D

2013. dec. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
90%

Unokahugom étrendje: tejbegríz, tejfölös tészta, húsleves, krumplileves, palacsinta, rántott karfiol. Ezeken kívül semmit nem eszik meg. Inkább aggodalommal tölt el, mint idegesít, 12 éves, de ebből még nagy problémái fognak lenni később...

Sógornőm: nemrég örökölt egy nagyobb összeget, ezért most elszállt magától, nem tudja már, hogy honnan jött.

Bátyám: mikor berugik, folyton hülye dolgokat pakol ki a Facebook falamra. :D

Anyám: nem áll meg a kezében a pénz, sosem tudja, meddig ér az a bizonyos takaró, hó végén meg folyamatos siránkozás, kölcsönkérés van. Ha nem adunk neki, sértődés, egészen következő fizetésig, szóval már inkább kibírjuk, hogy addig nem szól hozzánk - addig se kell a folyamatos kormányszapulást és pesszimizmust hallgatni.

Apám: egy alkesz, de igazából nem idegesítő, csak épp apa nélkül nőttem fel, annak ellenére, hogy velünk élt.

ANyósom: főzési mániában szenved, egész napját a konyhában tölti.


Nagyjából ennyi. :D

2013. dec. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
91%

Jaj, magamat kihagytam! Szóval:

Én: tökéletes vagyok. :D Viccet félretéve, sokat tudok beszélni, főleg a zenéről, holott páromon kívül ez senkit sem érdekel. :D

2013. dec. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a szomszédasszony próbálja fogdosni a pasasokat állandóan.

A postást is már többször megmogyorózta, úgy, hogy az előttük le sem mer szállni a biciklijéről.


A férje sem különb, csak az meg mindenkihez közel áll kb. 5 cm-re és úgy beszél hozzá az arcába.

Időnként meg nagyokat durrogtat beszélgetés közben.

2013. dec. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!