Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám azt hiszi, hogy...

Anyukám azt hiszi, hogy drogozok. Néha vicces, de legtöbbször nagyon idegesítő! Hogy bizonyítsam az igazamat?

Figyelt kérdés

Eleinte zavart, aztán már kezdett vicces lenni. Pl elmegyek wc-re, és olyat mond, hogy "na most mész betépni?"

Meg sütöttem a múlt héten sütit és megkérdezte, hogy "sütöttem-e bele füvet"...

Elég irritáló, mert ő ezeket komolyan gondolja és már rengeteget veszekedett velem emiatt! Én meg hogy bizonyítsam az igazamat?


Amúgy csak azért hiszi ezt, mert imádom Copy Con-t, na meg a reggae-t, és ezek szerinte "füves zenék"... -.-'


16/L


2011. jún. 27. 21:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
68%
Az én családomnak az a mániája, h hánytatom magam - de már fél éve lassan. Szerinted normálisak? Szerintem tök hülyék. Holnap megyünk dokihoz... :S De minek?
2011. jún. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Az komoly :O


Olyan szintű, minthogy az egyik ismerősömet elviszi az anyja nőgyógyászhoz, mert szerinte a kicsilánya szexel. :D A lányt annyira bután nevelték, hogy azt sem tudja, mire való a nemi szerve!!

2011. jún. 27. 21:34
 3/22 anonim ***** válasza:
15%
a Copy Con-t én is füves zenének hívom XD de csak jó értelemben, én szeretem ezt a fajta zenestílust :D
2011. jún. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Én még életemben nem téptem be, nem is nagyon akarok..

Ma a zene is ellazít, sokkal másabban látom tőle a világot.. :)

2011. jún. 27. 21:36
 5/22 A kérdező kommentje:
*Maga a zene..
2011. jún. 27. 21:36
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát, vesz egy tesztet, te pisilsz egyet, probléma megoldva. Amúgy szerinted csak szerinte füves zenék? :)
2011. jún. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ez még mindig jobb, mint akinek olyan naiv az anyja, hogy minden őrültséget kipróbál és a végén teljesen lecsúszik, mert mindent megengednek neki... beszélgess el anyukáddal, de valahol azért örülj neki, hogy így figyel rád! Ebben a hülye világban tényleg nem lehet tudni.
2011. jún. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Elmehettem tavaly Copy Con koncertre, mert nem tudta, hogy milyen zene.

Amióta megtalálta a gépemen és belehallgatott, azóta jön ezzel a hülyeségével

2011. jún. 27. 21:39
 9/22 A kérdező kommentje:

Pedig nem mindig figyel rám, legalábbis oda mehetek és azzal, akivel csak akarok. Tudja, hogy vigyázok magamra...


De ezen nem tud túl lépni :P

2011. jún. 27. 21:39
 10/22 anonim ***** válasza:
91%

Természetes hogy aggódik, inkább örülj neki, hogy figyel rád.

Mikor én 17 éves voltam, mondtam anyukámnak, hogy kimegyek a szigetre, és fürdés után elkapta a karomat, és megnézte, hogy nem szúrtam-e meg magam. Kicsit sokat néz tv-t. :)

2011. jún. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!