Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » A rokonok minden alkalommal...

A rokonok minden alkalommal mikor találkozunk, és beszélünk, a lányok miatt kérdezgetnek folyton. Hogy tudnám őket leállítani örökre?

Figyelt kérdés

Mindig a szokásos fárasztó duma: "Na van már barátnőd? Van olyan aki tetszik? Hogy állsz a lányokkal? Miért nem mész csajozni?"

És utána elkezdik magukat mondani, hogy "én mikor annyi voltam mint te, nekem már 4. csajom volt... Meg egyszerre több is volt, és titkolni kellett a másik lány előtt..."


És nem szállnak le rólam. Minden alkalommal a "mi a helyzet a suliban?" után jönnek a lányok...


Hogy értessem meg velük, hogy ne foglalkozzanak már ezzel folyton?

Beszélgessünk inkább az időjárásról!



2014. febr. 2. 18:53
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
17/F
2014. febr. 2. 18:53
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Megmondtad már azt, hogy neked kellemetlen ezekről beszélni? Vagy csak mismásoltál?
2014. febr. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Azt mondtam, már sokszor, hogy majd ha lesz, akkor szólok, és bemutatom őt!
2014. febr. 2. 18:54
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyanez van, csak én 23 vagyok és lány.
2014. febr. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

sehogy...

amikor annyi idős leszel, és már lesz barátnőd... akkor azzal jönnek, hogy mikor lesz az esküvő... ha az megvolt, mikor jön a gyerek,,, ha az is akkor a tesót mikor tervezitek..

mindig lesz valami amivel nyaggatnak..


ilyenkor: szerintetek is annyira jó, hogy így süt a nap?

vagy huh ez az ónos eső borzasztó-..


így nem válaszoltál.. de legközelebb újrakezdik:D

2014. febr. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Engem is ezzel baxtatnak folyton, én 21 éves férfi vagyok.


Teljesen kellemetlenül érzem magam, olyan érzés, mintha nem felelnék meg a követelményeiknek, lenéznek, mert nem vagyok egy Don Huan, pedig ők ezt várnák el tőlem...


Volt egy 2 éves kapcsolatom, abból dobva lettem és most össze akartam jönni egy 22 éves lánnyal, akiről kiderült, hogy már 3 éve együtt van egy nála 30 évvel idősebb férfivel. Ez is eléggé betett nekem, kicsit leverte az önbecsülésemet, szóval most ilyen cseszegetések nagyon nem hiányoznak nekem.


De nem merem megmondani, mert még ezért is férfiatlannak fognak gondolni.

2014. febr. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Megértelek, nagyon zavaró tud lenni. Én 25 éves lány vagyok, tőlem állandóan a férjhezmenést kérdezgetik. Másfél éve senkim nincs...


Én úgy szereltem le őket - bár nagyon drasztikus voltam -, hogy az egyik nagy családi összejövetelnél, ahol a 26. rokon is ott volt, a "Van férj jelölted?" kérdésre azt válaszoltam, hogy nincs, és nem is lesz, mert most éppen barátnőm van.

2014. febr. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok



tapasztalatból mondtam... most én ott tartok, hogy a gyerekekkel nyaggatnak..meh épp állást keresek (nem is értem, hogy gondolják, pedig tényleg még szeretnénk is)

az hogy férjhez mentem miért jelenti azt hogy közük van kb a szexuális életemhez,...



sose lesz vége


27

2014. febr. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én a második vagyok a kérdezőt nem számolva. régen azzal mentegetőztem, hogy ráérek még 20 éves koromig. De most, hogy már majdnem 23 éves csotrogány vagyok, most azzal mentegetőzöm, hogy nem látok senki értelmet, ami igaz is :)
2014. febr. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Jajj ez már csak ilyen, ha nincs csaj akkor az a kérdés, hogy mi a helyzet, ha van, akkor az, hogy mikor lesz gyűrű, ha házas vagy, akkor a gyerekkel nyaggatnak, ha van gyerek, akkor azt kérdezik lesz-e testvére. Szóval szokj hozzá :D
2014. febr. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!