Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Szomorú vagyok, tudnátok...

Szomorú vagyok, tudnátok esetleg tippeket adni, mivel vidítsam magam?

Figyelt kérdés
Sajnos komoly családi problémáim vannak, legyen csak annyi hogy én és a férjem, az én szüleimmel szemben. A szüleimnél lakunk egy szobában, mert kénytelenek vagyunk (apukámat ápolom mert anya dolgozik), otthagytuk a házunkat hogy itt legyünk bizonyos feltételek mellett, amelyek azonban most már nem is biztos, hogy beteljesülnek, szabadulni apukám miatt azonban nem tudok, viszont anyám szokásai és az hogy egy szobában élünk a férjemmel, valamint nincs beleszólásunk itt semmibe, már elviselhetetlen. A férjem hazavágyik, én nem mehetek, és most annyira kibukott hogy elment pár napra a szüleihez. Én itthon maradtam minden problémával, amúgy is mindig minden rám hárul, és senki sem könyörületes velem szemben, pont én állok a tűzvonalban, férjem és anyám is csak nekem panaszkodik. Most hogy a férjem magamra hagyott, nagyon szomorú vagyok, és szeretnék pár tippet hogyan vidíthatnám fel magam. Senki ne értse félre, a férjemmel imádjuk egymást, csak itt lenni nem bír. Tippeket saját tapasztalatok szeretnék, illetve önvidító módszereket :)

2014. márc. 18. 19:31
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Engem szomorúságomban esetleg a zene,a hobbijaim vidítanak fel.Esetleg barátok.
2014. márc. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Ém készítenék egy vicces videófilmet a kibírhatatlan anyámról, a vacak helyzetemről. Mire elkészülne, talán jobban érezném magam.
2014. márc. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%

Ha ennyire kibirhatatlan a helyzet, akkor én mentem volna a férjemmel.


A többiek oldják meg a problémájukat nélküled.

Amennyiben felnött (nagykorú) vagy, - márpedig ha férjnél vagy, akkor valószínü, nem apád mondja meg, hogy hol élj.

Olyan nincs, hogy "szabadulni apukám miatt azonban nem tudok", ha akarsz, akkor tudsz.


MEnj a férjed után a saját házatokba!

2014. márc. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Utolsó, lehet hogy nem olvastad végig: apukám beteg, és ápolnom kell, mivel anyukám dolgozik, és én pedig nem. Legalább másfél éve van a nyugdíjig, ezért én segítek itthon, mivel napi 12 órás ápoló nincs, legalábbis pénzünk biztosan nem lenne rá. Egyszerűen nem egyezik a háztartásvezetés a miénkkel, beleszólásunk semmibe nincs, amit csinálunk levegőnek van nézve, ezért érezzük magunkat nagyon rosszul, mert mi feladtuk a kényelmes életünket hogy itt segítsünk, se semmibe sincs véve.
2014. márc. 18. 22:55
 5/6 anonim ***** válasza:
A férjed sem dolgozik? Mert akkor nincs mit tenni. Az én anyám egy házisárkány, és bár apukám még önellátó, én elhoztam anyámtól. Már azt is rossz volt hallgatni, ahogy beszélt vele. Szegény apám már az öngyilkosságon gondolkozott, teljesen összetört idegileg.
2014. márc. 19. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A helyedben felfogadnék valakit, aki ápolja az apukádat, mielött teljesen tönkremegy a házasságod.
2014. márc. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!