Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Akit bemutatok mint vőlegényt,...

Akit bemutatok mint vőlegényt, vagy gyermekem apját, vagy akár egy komolyabb barátom, arra miért az a reakció, hogy "kikezdenek" vele?

Figyelt kérdés

vagy inkább kérdezhetném úgy is, miért szerepel nőként a társam előtt a saját testvérem, barátaim, egy kollégám, egy anya, egy feleség, stb?

és mindezen említett egytől egyig vagy frissházas, vagy komoly pl 8 vagy 28 éves kapcsolatban van párjával


a kérdésben érintett mind3 ex és nem ex társam ezt vonta maga után.

mostohaanyám nem győzött tőle nem megszokott módon "nőciskedni", lánytesóm (anya/feleség létére)nem akarja szinte elengedni a társaságából, keresi has épp nincs mellette, meg hagy ne soroljam miben megváltozik, de mindegy is, mert még a saját nagymamám is neki áll flörtölni, meg kétértelműen viccelődni


bnőim neki állnak szemezni vele, az a kimondott szó nélküli szemkontaktusra gyúrnak rendszerint, meg játszák magukat


és a kollegáról (akivel szintén generációs a különbség)is elmesélhetném, hogy amikor a párommal beszél miért a nemiszervét fogja épp, mintha pisilnie kellene


először azt hittem én pörgetem túl magam és mindez nem valós, dramatizálok stb

de amikor megkapom a másik és megint másik társam mellett..



jelenleg ott tartok, hogy gyermekem apját nem viszem magammal hozzájuk. de ez nem állapot.


2014. márc. 20. 19:57
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
77%
Kicsit értelmesebben nem tudtad volna megfogalmazni?
2014. márc. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:

eddigi vőlegényemmel, exekkel kikezdenek (mentálisan)a saját tesom, bnőim, mindenki


nekem eszembe nem jutna nyomulni a bnőm, vagy testvérem párjára


én vagyok a prűd?

2014. márc. 20. 20:01
 3/40 anonim ***** válasza:
69%
Válogasd jobban meg a barátaidat, az én barátnőim még köszöni is alig akarnak neki.
2014. márc. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
89%
Egy egészséges embernek van neme, és aszerint működik függetlenül attól, hogy párban él vagy sem. Én nő vagyok, és ha férfivel találkozom, akkor nőként viselkedem. Ez nem jelenti azt, hogy ki akarok kezdeni vele. Nagyon bizonytalan lehetsz önmagadban és a kapcsolataidban, ha ez téged ennyire zavar.
2014. márc. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
97%
Olyan pasi nincs, akivel minden egyes nő kikezd. És te mégis kifogtál már 3-at is? Szerintem te képzelődsz! :)
2014. márc. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:

#4

nem.

a tesom férje egyszer sem férfiaskodik előttem, kerüli a négyszemköztezést is

és én sem vagyok "nő" pl a bnőm pasijának, nem kezdek el megváltozni, ugyanolyan maradok ha bejön a szobába, ha nem.

2014. márc. 20. 20:05
 7/40 A kérdező kommentje:

nemhinném, hogy beképzelem, mert kézzel foghatóan megváltoznak egytől egyig, amikor megjeleni8k az aktuális párom.


én nem bírom elviselni pl kollegám is hogy minek fogdossa magát a párom előtt. de persze munkahelyen meg teljes máshogy viselkedik.

2014. márc. 20. 20:07
 8/40 anonim ***** válasza:
21%
Az olyat, mint amilyen a tesód férje, fatökűnek mondják. A normális férfiak nem ilyenek, azok mellett minden nő nőnek érzi magát, nem csak az, akibe éppen szerelmesek. Mondjuk engem mindig a sármos pasik vonzottak, nem tudnék olyat szeretni, aki csak rajtam csüng.
2014. márc. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:
szóval az a normális, hogy mindegy, hogy épp a testvéred, vagy bnőd, férje, gyermekének apja, csak az számít, hogy pasi?
2014. márc. 20. 20:14
 10/40 A kérdező kommentje:
csodálom, hogy szülőszoba látogatáson nem mennek a flörtölések. hogy lehet az?
2014. márc. 20. 20:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!