Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha az öcsém beteg, az miért...

Ha az öcsém beteg, az miért nagy szám, de ha én, akkor semmi reakció?

Figyelt kérdés

Tegnap köhögött kettőt, anya egyből jaj kicsikém, maradj itthon, együnk az orvoshoz, stb. Persze amúgy semmi baja..

Én menjek mindig suliba, nehogy hiányozzak, meg amúgy is. Arcüreggyulladásom van, de mivel belebeszélik a fejembe, hogy "nem vagy te beteg úgysem", nem megyek orvoshoz soha.

Ha úgy maradok itthon, hogy anya nem adott rá engedélyt, akkor egész nap hallgatnom kell a bunkóságot meg a sértegetést, hogy mennyit lógok, milyen szánalmas vagyok.

Amikor megműtöttek, akkor a 6 nap alatt 2x jöttek be hozzá a kórházba, mert "semmi komoly". Végülis, csak a vastagbelemből vágtak ki 30 centit...


Amúgy 2 év korkülönbség van köztem és az öcsém között.


2013. okt. 10. 14:42
 1/7 A kérdező kommentje:
Amúgy anya egész nap panaszkodik, hogy ez fáj, az fáj, jaj, egyszerűen már megőrülök. Egyetlen egy mondata sincs, amibe ne panaszkodna valamiről!!
2013. okt. 10. 14:44
 2/7 anonim válasza:
attól tartok, őt jobban szereti :D
2013. okt. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Beszélj vele és kérdezd meg tőle, tedd fel neki ugyanezt a kérdést.
2013. okt. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
magadtól is elmehetsz ám orvoshoz, hacsak nem akarsz komplikációkat. Öcséd valamiért kedvenc, ez van.
2013. okt. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
7%
Mert ő a teremtés koronája, a fiúgyermek, aki mindennél fontosabb. A lógást pedig tessék befejezni, ápold és lesd az öcséd minden kívánságát, ha beteg, ha nem!
2013. okt. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk azért van ez mert húgom kiskorában mindig nagyon beteg volt,s sokszor életveszélyes helyzetben volt.Fulladás stb. Ezért is féltik őt jobban.Nem kivételezés ez hanem szimpla megszokás,hogy ő rá mindig figyelni kell,fokozottan.

Ha nálatok nem ezért van akkor ülj le vele kettesben és beszéljétek meg.

Sok szerencsét.

Ha beteg vagy irány az orvos,anyukád nélkül is elmehetsz.

2013. okt. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ötödik válaszoló, te normális vagy vagy most vicces próbáltál lenni vagy te vagy a kérdező öccse vagy vallásos vagy? Ezekre a kérdésekre kérem a választ MOST.
2014. júl. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!