Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » A vőlegényem nem akarja, hogy...

A vőlegényem nem akarja, hogy megismerjem a testvérét, mert az előző menyasszonya érte hagyta el. Bele kell nyugodnom ebbe?

Figyelt kérdés
2014. márc. 21. 15:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

a vőlegényednek ezen túl kellene lennie, hiszen te nem a volt menyasszonya vag..

viszont gondolom ő sem tartja a kapcsolatot vele, úgyhogy szerintem nem vesztesz sokat ha nem ismeres..

miért erőlteted

2014. márc. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Andizsuzsi ***** válasza:
41%
Nem kell belenyugodnod. Én biztos nem nyugodtam volna bele, ha a párom összehasonlítgat az exével. Ilyen erővel a lakásból se engedjen ki, mert te meg hátha a sarki fűszeres miatt hagyod el.
2014. márc. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
88%

++

ismered

miért erőlteted?

2014. márc. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy szerintem még nem tette túl magát a dolgon. Nekik úgy tudom, hogy már gyerekük is van. Egyszer felhívta telefonon a testvére, hogy gratuláljon az eljegyzéshez és a párom azt kezdte mondogatni, hogy mennyivel jobb vagyok, mint az ő "szukája". Néha azt érzem, hogy nem is szeret.
2014. márc. 21. 15:21
 5/19 anonim ***** válasza:
86%
Ebben semmilyen összehasonlítás nincs. Azért, mert átverték és megalázták miért kéne kibékülnie a testvérével, mert új nő van a képben? Van, amit nem bocsátunk meg.
2014. márc. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem. Ha ő nem beszél a testvérével, akkor neked miért kéne? Ha nem is ismerted, nem hiányozhat. Engem nem érdekelne. Nálunk úgy van, hogy mindenki saját maga dönt, hogy az ő családjából kivel tartjuk a kapcsolatot. (persze nyilván egészséges keretek közt, ha anyós itt ülne minden nap abba én is beleszólnék). Kicsit meglepődnél, ha bemutatná aztán elkezdené csapni a szelet...
2014. márc. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
92%
A szerelmi részén már biztos túltette magát, de nem akarja feltépni a sebeket, iszonyat fájdalom lehetett. Gondold el milyen érzés lehetett neki amikor megtudta h a menyasszonyát a testvére is használja. Nem csak szerelmi csalódás, hanem nagy csalódás a testvérben is. Ezzel minden egyes alkalommal szembesülnie kéne amikor találkoznak. Te amúgy szívesen üldögélnél ezzel az exxel a családi asztalnál vagy miért akarsz találkozni velük? Meg gondold el milyen emberek lehetnek, a menyasszony félredug a testvér meg családon belül keres magának nőt.... Én nem lennék kíváncsi rájuk. Ráadásul ezek szerint nem is szakítás után jöttek össze, hanem a nő megvárta amíg biztos lesz, eljegyzett nőként mással kamatyolt. Még annyi tartás sem volt benne, hogy előbb szakítson és utána kezdjen másik kapcsolatba.
2014. márc. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nem csalta meg, csak rájött, hogy a tesóval több a közös vonás, kölcsönös is volt a vonzalom és előbb szakított a párommal és csak utána jöttek össze. Folyton róla mesél, onnan tudom. Ha nem akarja látni őket, akkor miért beszél folyton róluk? A testvérével meg sokat találkozik családi vacsorákon, de én nem mehetek ezekre, ha ő ott van.
2014. márc. 21. 16:25
 9/19 anonim ***** válasza:
87%

"Nem csalta meg, csak rájött, hogy a tesóval több a közös vonás, kölcsönös is volt a vonzalom és előbb szakított a párommal és csak utána jöttek össze."


Az van, hogy barátnő, feleség bármennyi lehet, testvére pedig az a személy marad mindig az embernek. Soha nem kezdenék olyannal, aki valaha a testvérem partnere volt. Szerintem te se erőltesd a kapcsolatfelvételt, ha a testvére nem tartotta be a házinyúlra nem lövünk szabályt, én inkább a te vőlegényed érzéseit venném figyelembe a helyedben, nem azt, hogy megismerhesd a testvérét.

2014. márc. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
21%

mondj annyit neki, hogy a testvérénél egyenlíthetne is azzal, hogy te viszont le fogod kezelni.

hogy milyen jó érzés lesz neki, ha igazán Büszke lehet a menyasszonyára, pláne a testvére előtt!

2014. márc. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!