Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvőre hívott meg engem és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvőre hívott meg engem és a páromat a párom volt osztálytársa és menyasszonya. Egyáltalán nincs szoros kapcsolat közöttünk, én kb.2 alkalommal találkoztam velük. Menjünk-e az esküvőre?

Figyelt kérdés
Anyagilag nem állunk jól, párom most kezdett el külföldön dolgozni, ő mindenképp haza akar jönni az eküvőre, ha összeszámolok mindent, párom hazautazása, ajándékpénz, nincs egy normális alkalmi ruhánk sem akkor elég húzós összeg jön ki. Így én nem is szívesen mennék, tekintve , hogy van egy pici gyerekünk is. Hogyan lehet ebből jól kijönni?
2012. júl. 29. 09:21
 1/5 anonim ***** válasza:
86%

1. Ha a párod el akar menni, akkor lehet, hogy neki is rosszul esne, ha lemondod.

2. Annyira nem nagy költség, azt nem hiszem, hogy semmilyen ruhátok nincs - nem kell feltétlen új ruhában menni.

3. Ajándéknak sem kell feltétlen valami egész drága dolgot adni, elvégre nem a pénz számit.

4. De ha semmiképpen sem akarsz elmenni, akkor ELÖSZÖR a pároddal beszéld meg, és ha ö is beleegyezik, akkor mondjátok le még idöben.

2012. júl. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Menjetek csak a szertartásokra a lagzira ne.Tudtok gratulálni,de nem kell ajándékot vinni.Ha nincs mit felvenned,akkor maradj otthon.A párod ismerőse,neki fontos,hogy lássa őket,egy öltönye pedig biztosan van.
2012. júl. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem ezt a kérdést a párodnak kell meghozni, hiszen az ő ismerőse, ha ő szeretne menni, akkor menjen. Viszont neked, mint a párja, úgy gondolom, hogy a párod mellett a helyed.
2012. júl. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
29%
Lehetséges, h azért nincs kedved menni mert a párod "volt menyasszonya"?
2012. júl. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
72%

"Lehetséges, h azért nincs kedved menni mert a párod "volt menyasszonya"?"


Na, akkor fuss neki még egyszer a kérdésnek: "a párom volt osztálytársa és menyasszonya."

Mivel esküvőre a pár együtt szokta meghívni a vendégeket, ezért nyilván a párjának a volt osztálytársa a vőlegény, aki most nősül, és a menyasszonyával együtt szívesen látják a kérdezőt is az esküvőn.

2012. júl. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!