Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogy csináljak ki egy tolvaj...

Hogy csináljak ki egy tolvaj szemét embert?

Figyelt kérdés

Röviden. Anyám alkoholista, neki minden mindegy. Nagyanyám lebénult és nem jól látja maga körül a dolgokat. Anyám testvére alig dolgozott életében, de lopni,csalni mindig is jól tudott, volt hogy ellopott több millió forintot, de a tárgyaláson megúszta.

Na szóval. Én a pároméknál lakok, de muszáj néha hazajönnöm, mivel van egy kutyám, akit nem tudok a páromhoz vinni, és igazából mindenki szereti, nem tudnám örökbe adni.

Ha hazajövök, vagy én vagy a párom vesz nekem ételt, amit kénytelen vagyok a hűtőbe tenni, hogy ne romoljon meg.

De mindig eltűnik, ha kiírok egy cetlit, hogy az enyém, ha ordítok a suttyó nagybátyámmal, mindig ellopja.

De ha én is ártanék neki, megmérgezné a kutyámat. (az övé is eltűnt rejtélyes módon)

Mit tegyek?? A saját ajtómat kulcsra zárom, de a konyhát, vagy bejáratit nem tudom. (ő külön kis házba él mellettünk). Anyám leszarja, nagyanyám meg Isteníti ezt a fattyút.


Hogyan érhetne véget? Nem egyszer előfordult, hogy éhesen mentem dolgozni/suliba, pedig megvettem saját magamnak a dolgokat. Ja, persze beszélni nem lehet vele.


2014. ápr. 2. 10:28
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Ja, természetesen az is jellemző rá, hogy ha felügyelet nélkül van a táskánk, akkor simán kivesz belőle pénzt, mit számít, hogy esetleg mire van félrerakva.
2014. ápr. 2. 10:31
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerezz be egy hutot a szobadba es zard az ajtot. En mas megoldast nem latok
2014. ápr. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
15%
én hülyére verném, ha nemtudsz mit csinálni az a te hibád
2014. ápr. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél magadnak egy kis hűtőt és tedd be a szobádba. Az ajtót zárd kulcsra. Használtan is kapsz olcsón.
2014. ápr. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
41%

Ezt nem igen értem. A kutya miatt jársz haza nem? Akkor minek alszol ott? Ha nem alszol ott, akkor minek viszel magaddal kaját pár órára?


Két megoldás van. Az egyik humánus, a másik gonosz.


1. Több kaját viszel, és megkínálod. Ha nem éhes, akkor nem nyúl hozzá ahhoz, amit Te akarsz megenni.


2. Viszel valami saláta félét, és teszel bele /normál adag/hashajtót. Ezt eljátszod 2-3 alkalommal, többet tutira nem nyúl hozzá.


Ó van még más megoldás is.

Olyan kaját viszel, amit nem kell hűteni, és bezárod a szobádba.


Amúgy van egy stílusod, lehet, hogy már direkt csinálja veled.

2014. ápr. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Én is megverném, de 45 kilós lány vagyok, ő meg sztem vagy 90 kilós:D szóval az olyan lenne, mint mikor egy csivava neki ugrik egy német dognak:D

De egyébként ez a szoba hűtős dolog jó dolog:) Köszi a tippet:) Vagy még ami esetleg eszembe jutott, hogy majd én is elkezdem lopkodni az ócska cuccait:D

2014. ápr. 2. 10:44
 7/16 anonim ***** válasza:
45%

Az ilyen emberek a szép szóból nem értenek, csak a verésből, de megverni/megveretni ilyen apró dolog miatt nem érdemes, mert ez azért nem olyan súlyos sérelem.


Megoldás csak az, hogy semmit sem teszel olyan helyre, amihez hozzáférhet. 2-3 napra vihetsz olyan kaját is, amit nem kell hűteni, ha meg hosszabb időre mész vigyél elektromos hűtőtáskát vag vegyél hűtőgépet a szobába.

2014. ápr. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Sajnos nem direkt. A saját gyerekeitől is lopott, ők kitagadták.

Hashajtót próbáltam már, de semmi. Pedig stadalax volt, ami elég erős.. szerintem fel sem tűnt neki.

A megkínálásról pedig annyit, már próbáltam. Múltkor is adtam neki rántott sajtot, tejet, odaadtam a párom itteni tusfürdőjét, mert ő ha itt alszik, hozza a sajátját..de rajta felesleges segíteni, mert volt olyan, hogy elvitte a vasárnapi ebédnek valót, eladta egy üveg borért, és nagymamám piritóst evett vajjal, a töltött csirke helyett. Nem érdekelte volna az sem, ha a saját anyja éhenhal.

2014. ápr. 2. 10:47
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha lopkodod a szemetét mivel vagy különb nála?

Én is a saját hűtőt/nem romlandó ételt írtam volna, ahogy előttem is tették.


Hashajtó nem jó ötlet, mert a kutyád is kaphat viszonzásképp egy extra adagot, azt pedig nyilván nem szeretnéd :(

Valahogy meg kéne oldanod, hogy veled lehessen a kutya!

2014. ápr. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Ja, már börtönben is volt vagy 2 évet körülbelül. Lopás miatt, ki gondolná??:D Benzinkútról jött el 3x fizetés nélkül, részegen vezetett. Egyszer egy maffiózó banda egyébként betörte a kapunkat, mert követelték ettől a palitól a pénzüket, de közben minket is bántani akartak. Akkor vitték be a sittre. Csak sajnos kiengedték 2 év múlva.
2014. ápr. 2. 10:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!