Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Édesapámat keresem? Annyit...

Édesapámat keresem? Annyit utdok róla 1980-1982-ben biztos hogy a Vagongyárban dolgozott (RÁBA, Győr reptér)

Figyelt kérdés
1981-ben vagy 1982-ben felíratkozott az akkor 15 éves lányával együtt.!
2014. máj. 3. 09:33
 1/5 anonim ***** válasza:
86%

Mármint hova iratkozott fel?


80-82-ben dolgoztak annyian a Vagongyárban, hogy csak na... Esetleg valami közelebbit tudsz? Név, akkori lakcím?


Nem hiszem, hogy a Rába megtartotta volna ennyi év után az alkalmazottak adatait, de egy e-mailt megérhet a dolog.


Esetleg ha tudsz nevet, esetleg születési dátumot vagy bármit, akkor a KEKKH-nál (a valamikori Állami Népességnyilvántartó Hivatal és az Országos Személyiadat- és Lakcímnyilvántartó Hivatal utódja) is meg lehet próbálkozni.

2014. máj. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
már múltkor is kerested, azóta nem lett meg?
2014. máj. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is tettem fel hasonló kérdést és a monderátorok 2 óra múlva leszedték, vigyázz...:( személyiségi jogokat sért a kérdés, vagy nem tudom mért pedig semmi rossz nem volt a kérésemben.
2014. máj. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
látod, ez még mindig fenn van, csak azt nem tudom egy ilyen kérdés, hogy ellenkezik a szabályzattal.
2014. máj. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom én sem:( Én egy ikerpárt kerestem akiknek tudtam a kereszt nevüket és a születési dátumukat. Találtam róluk egy régi videofelvételt még kazettán, ezelőtt tízen éve valahogy hozzánk keveredett a kamerával együtt amit használtan vettünk és gondolom benne felejtették. Csak jót akartam vele, mert az ikerpár 3. születésnapjáról volt videofelvétel és biztos örültek volna neki, hogy a "semmiből" előkerül nekik egy ilyen emlék és majdnem kitiltottak a kérdés miatt...:(
2014. máj. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!