Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit érzek a másodunokatesóm...

Mit érzek a másodunokatesóm iránt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

19 éves lány vagyok, van egy másfél éves kapcsolatom.

Pár hónappal ezelőtt felkeresett a másodunokatesóm, sokat beszélgettünk Facebookon, mivel az ország másik felében él, de már párszor találkoztunk is azóta.


Az utóbbi pár hétben furcsa érzésem van vele kapcsolatban. Vele álmodom, szinte minden nap. Nagyon hiányzik, folyton azt érzem, hogy milyen jó lenne, ha együtt lennénk és beszélgetnénk, túráznánk....


Szeretem a barátomat, és nagyon rossz, hogy ilyen érzések vannak bennem az unokatesóm iránt!!

Mit csináljak, hogy a tudatalattim ne űzzön belőlem tréfát, és elmúljanak ezek az érzések?


2014. júl. 29. 11:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy poliamori vagy? Nincs ebben semmi rossz.

Amúgy a másodunokatestvéred és közötted még törvény szerint is bármi lehet. Talán szembe kellene nézned önmagaddal, mint elmenekülni az érzéseid elől.

2014. júl. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a törvény engedi, de szerintem ez gusztustalan. Rokonnal együtt lenni....hát te tudod.
2014. júl. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Légy magaddal őszinte: melyikükbe vagy szerelmes?

Mert ez most vagy egy alakuló, lángoló szerelem, vagy egy nagyon erős rokoni érzés. Ennyiből nem tudom megállapítani, hogy melyik.

Az meg, hogy távoli rokon? Egyrészt törvényileg nem akadály, másrészt meg eddig kvázi nem is ismerted, ergo nem olyan, mint egy sima rokon.

2014. júl. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy csak jól esik hogy foglalkoznak Veled? A kapcsolatodban minden rendben? Nem érzed magad elhanyagolva? Hát hiába engedélyezi a törvény, én sose tudnék a másodunkatesóimra pasiként nézni, bár mondjuk mi rengeteget nyaraltunk együtt kiskorunkban, így a rokoni kapcsolat is elég szoros.
2014. júl. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Én sem helyeslem a másodunokatesók közötti kapcsolatot! Épp ezért tiltakozom ezek az érzések ellen.

Igazából így ébren gondolkodva sosem gondolok arra, hogy tetszene, vagy szeretném...

2014. júl. 29. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!