Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Köztem és a tesóm közt 10 év...

Köztem és a tesóm közt 10 év van. Én 16/lány ő 6/fiu. Régebben megvoltunk, olyan voltam számára mint egy pótanya, most meg állandóan kötekszik velem és üt-ver. Miért nincs semmi tisztelet nővére iránt?

Figyelt kérdés
2014. júl. 23. 15:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
46%
16 éves vagy fogd le! Vagy egyszerűen sértődj meg és ne állj vele szóba. Nem vagytok egy szobába, ugye?
2014. júl. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
6 éves, azért. Ez az időszak ilyen, próbálgatja és feszegeti a határait. Majd kinövi.
2014. júl. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Persze nem vagyunk egy szobába, már csak az kéne! :D

a lefogással meg visszaütéssel az a baj,hogy utána én vagyok a rossz anya szemében,hogy bántom a kicsit.Ő pedig mindig az ártatlan.Utolsó válaszoló ,remélem,hogy igazad van és kinövi :D mert már nem birom sokáig igy

2014. júl. 23. 15:10
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom anyukátok azért neveli, ugye? Ha ilyet csinál, kapjon büntetést, falhoz állás 15 percre, vagy tv/számítógép megvonás, bármi ami hat rá. Cserébe adni kell neki lehetőséget arra, hogy máshol/máshogy vezesse le az energiáját, pl sport, biciklizés, st.
2014. júl. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Köztem és az öcsém közt 11 év van...úgy látszik a te tesód is elérte a hisztis dackorszakot. Később kinővi, de természetesen ez nem azt jelenti, hogy neked rá kell hagynod. Én sokszor nem szóltam hozzá, ha csúnyán viselkedett velem. Mármint éreztettem vele, hogy haragszom rá. Nem bántottam testileg, de azért tudomására kell hozni, hogy helytelen amit tesz. Most 30 vagyok, az első babámat várom, öcsém 19 :) segít mindenben, sokszor duzzogva, de megteszi, ha megkérem valamire. Ne aggódj, idővel a te tesód is komolyabb lesz, ahogy növekszik :)
2014. júl. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%
Az utolsó válaszolónak van igaza nem szabad rá hagyni.Ne szólj hozzá, ne menj a közelébe, kerüld. Idővel megkomolyodik. Nem azt mondom,hogy a legjobb testvérek lesztek de azért másként fogy viszonyulni hozzád
2014. júl. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Ennek nagyon örülök,remélem tényleg kinövi :)

És gratulálok a babához!

2014. júl. 23. 15:21
 8/13 anonim válasza:
a 6 os vagyok :D másként fog*
2014. júl. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Mepróbálok kitalálni valamit akkor, általában a zsarolás szokott segiteni :D megmondom neki,hogy szülinapjára nem veszek semmit vagy,hogy nem hozok neki inni ha kér, stbb...persze nem épp a legjobb megoldás, de eddig még ez bevált.
2014. júl. 23. 15:23
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem unokaöcsém volt ilyen kis dilibogyó 6 évesen. Állandóan jött mint a mérgezett egér. Rászóltunk, de csak vissza somfordált mindig és szemtelenkedett.

Ha már nagyon untam a műsort, akkor elkaptam, rádobtam a kanapéra és ráültem :) (nem teljes testsúllyal, csak annyira, hogy ne tudjon semerre menni)

Persze visongott, hogy száljak le róla, én meg válaszoltam, hogy ő sem hallgatott rám, amikor én kértem, hogy ne piszkáljon, most akkor tűrje el, hogy én szadizom.

Mikor már elfáradt a küzdésben, akkor elengedtem :) Utána nyugi volt. Persze másnap kezdte, de akkor megint jött a "kaloda".


26N

2014. júl. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!